تعبیر خواب احضاریه ی دادگاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب احضاریه ی دادگاه

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب احضاریه ی دادگاه به عنوان یک شی خاص می پردازیم. زمانی که شما یک کاغذ یا نامه را در خواب دریافت می کنید و متوجه می شوید این پیام احضاریه ی دادگاه می باشد. قطعا دریافت احضاریه ی دادگاه چه در خواب و چه در دنیای واقعی تجربه ی چندان جالب و خوش آیندی نیست چرا که برای ما مسئولیت ناخواسته و جدیدی را ایجاد می کند که در ادامه ممکن است باعث دردسر های بیشتر و جدید تری نیز شود. دیدن خوابی با موضوع احضاریه ی دادگاه، لزوما به این معنی نیست که بنا است در دنیای واقعی به دادگاه احضار شوید و مورد قضاوت قرار بگیرید.

برای درک خوابی با موضوع احضاریه ی دادگاه، به کاربرد این پیغام یا کاغذ در دنیای واقعی توجه کنید. احضاریه ی دادگاه در جریان امور قضایی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به جامعه کمک کند تا جریان عدالت را به اجرا در آورد. ما در سطح روانی و ذهنی نیز گاه خود را قضاوت کرده و اعمال و رفتار خود را مرور می کنیم. برای برخی از ما این قضاوت ها بسیار مهم هستند. در برخی موارد قضاوت هایی که دیگران در مورد ما انجام می دهند باعث می شوند تا از رفتار آن ها تاثیر پذیرفته و به قضاوت خود بپردازیم. اما همیشه در نظر داشته باشید که قضاوت کردن کار ساده ای نیست و نیازمند مهارت های روانی و ذهنی پیچیده و بخصوصی می باشد. اغلب ما انسان ها در قضاوت کردن بسیار عجول و بی رحم هستیم و از این طریق به یکدیگر آسیب می رسانیم. آگاه باشید که تحت تاثیر چه افراد و افکاری به قضاوت کردن خود می پردازید.

همچنین اجازه ندهید قضاوت های عجولانه ی دیگران بر شما تاثیر منفی گذاشته و باعث شود تا احساس بدی نسبت به خودتان پیدا کنید.

خوابی با موضوع احضاریه ی دادگاه از شما می خواهد تا به تقویت آن دسته از مهارت هایی بپردازید که به شما کمک می کند تا از خود در مقابل دیگران محافظت به عمل آورید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...