تعبیر خواب گم شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب گم شدن

گم شدن یک سمبل قابل ترسیم و تجسم نیست، بلکه از دسته ی احساسات رایجی می باشد که در رویای خود تجربه می کنیم. بسیار اتفاق می افتد که احساس می کنیم که مقصدی را فراموش کرده ایم. گم شدن نوعی احساس فقدان است که می تواند ما را دچار اضطراب و نگرانی کند. این رویا با احساساتی  که مکرر در زندگی بیداری و چالش های روزمره با آن ها رو به رو هستید مرتبط می باشد. احساس بی هدفی، مشخص نبودن مقصد، احساس این که شناخت و تسلطی بر مسیر خود ندارید و فکر می کنید که از افراد دیگر، بسیار عقب تر هستید.

ممکن است احساس کنید که همگان، مثل همکلاسی های یا همکارانتان، می دانند که چه هدفی در زندگی دارند و استراتژی به خصوصی را در پیش گرفته اند. فکر کردن به این موضوع ممکن است نوعی عدم اعتماد به نفس را نیز در شما ایجاد کرده باشد. شاید لازم باشد تا درباره ی شناختی که از دیگران دارید، تجدید نظر کرده و پرسش ها و یا احتمالات جدیدی را مطرح سازید.

حقیقت این است که بسیاری از افراد، درگیر موقعیت هایی هستند که به طور اتفاقی و خارج از اراده، در مسیرش قرار گرفه اند. هر چند این موقعیت بخصوص، آرزوی قلبی بسیاری از انسان ها باشد و این غیر ارادی بودن مسیر، غالبا نوعی عدم رضایت یا بی حسی را در افراد به وجود می آورد.

اگر در رویا احساس کنید که در یک شهر شلوغ گم شده اید، باید بدانید که چالش و نگرانی های فعلی شما در زندگی واقعی، مرتبط با اجتماع پذیری و نحوه ی حضور در جامعه می باشد. این رویا در مواردی می تواند تصویرگر یک فرد جامعه گریز باشد که نمی داند به چه دلیل باید با جامعه کنار آمده و در آن به معاشرت بپردازد و این در تضاد با ارزش ها و هنجار هایی می باشد که دیگران به او تلقین کرده اند.

این تناقض ممکن است نوعی نگرانی، سردرگمی و وحشت را در شما ایجاد کرده باشد. به هر حال این رویا از شما می خواهد تا علت فرار و ترس خود را از جامعه مورد بازبینی قرار داده و ارزش هایی که شما را به پیش می راند را مورد نقد و بررسی قرار دهید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...