تعبیر خواب سگ 3

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب سگ

حیواناتی که در رویا مشاهده می کنیم، سمبل غرایز درونی ما هستند. غرایزی که لازم است در این زمان به شناخت آن ها پرداخته، و درس هایی را درباره ی آن ها بیاموزیم. بسیار اهمیت دارد که در رویا، نسبت به سگ چه احساسی دارید و هنگام دیدن آن چه واکنشی از خود نشان می دهید. رفتار شما با سگ، نشان دهنده ی دیدگاه های شما درباره ی این غریزه در زندگی بیداری است. و نحوه ی ظهور سگ در رویا، مثل سگی که حمله می کند، یا سگی که با مهربانی برخورد می کند، نشان دهنده ی این موضوع است که در این زمان تا چه اندازه بر روی این غریزه کنترل دارید، یا در حال هدایت این غریزه به کدام سمت هستید.

سمبل سگ می تواند با غرایزی مانند ترحم کردن، وفاداری، محافظت یا نگهبانی مرتبط باشد. غرایز قابل سرکوب شدن نیستند. آن ها در ما وجود داشته و همواره در حال تاثیر گذاری هستند. ما تنها می توانیم به شناخت آن ها پرداخته و آن ها را کنترل کنیم. کنترل غرایز به ما کمک می کند تا از آن ها در جهتی مثبت استفاده کنیم. اگر در رویا سگی به شما حمله کند، نشان دهنده ی این معناست که کنترل این غرایز از دست شما خارج شده و به شکل افراطی در حال تاثیر گذاری بر روی عملکرد شما هستند. ممکن است از برخی رفتار های خود مثل ترحم بی حد به دیگران، دچار آسیب هایی شده باشید. این انزجار، به شکل سگی که به شما حمله می کند ظاهر می شود. و اگر در رویا از سمبل سگ فرار کنید، می تواند به این معنا باشد که در بیداری متوجه این عدم کنترل شده اید، اما علاقه ای به رو به رو شدن و حل کردن این مشکل ندارید. و اگر در رویا اقدام به کشتن سگ کنید، به این معناست که در تلاش هستید تا این وضعیت نابهنجار را از بین برده و در خود تغییرات جدیدی ایجاد کنید.

شما در این زمان در حال آموختن این موضوع هستید که چگونه از منافع خود محافظت کرده و در عین حال دیگران را قربانی منفعت طلبی خود نکنید. توازن واقعی زمانی ایجاد می شود که بتوانید سگ را به صورت اهلی و دوست داشتنی مشاهده کنید. اگر در رویا از داشتن یک سگ دوست داشتنی خوشحال باشید، به این معناست که این غریزه ی درونی در شما به حد متعادلی رسیده و از طرفی زمان به کار گیری آن برای رفع یک چالش یا مشکل است. شاید لازم باشد تا روحیات حمایت گرانه ای از خود بروز دهید. اما همیشه به معنای حمایت از دیگران یا وفادار بودن به دیگران نیست. شاید هم اکنون زمانی باشد که باید از خودتان مراقبت بیشتری کرده و نسبت به خودتان محبت بیشتری داشته باشید.

رنگ سگ هایی که در رویا مشاهده می کنید، می تواند به برخی دیگر از ویژگی ها و میزان شناخت شما نسبت به آن غریزه ی خاص اشاره داشته باشد. رنگ ها سمبل های کلی تر و عمیق تری هستند که بیشتر اوقات در رابطه با دیگر جزئیات، معنای بخصوصی را منتقل می کنند. سگی به رنگ سیاه می تواند به مفهوم ناشناختگی مرتبط باشد. یا سگی به رنگ سفید، می تواند به شناخت شما در حالت هوشیاری، نسبت به این احساس و گرایش بخصوصی که در شما وجود دارد، اشاره داشته باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...