تعبیر خواب رنگ آبی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب رنگ آبی

رنگ آبی در رویا می تواند در طیف های بسیار متنوع و وسیعی ظاهر شود. همان طور که در زندگی بیداری، از این رنگ و طیف های مختلف آن در موضوعات و مسائل مختلفی استفاده می شود. رنگ آبی می تواند با معنویت، احساس جاودانگی، مالیخولیا یا احساس سردی نیز مرتبط باشد.

بسیار اهمیت دارد که در هنگام رو به رو شدن با این رنگ، چه احساس و افکاری در شما برانگیخته می شود. از طرفی، برای تفسیر این رویا می توانید به محیط رویای خود توجه داشته باشید. اگر با احساس سرما رو به رو شوید، باید بدانید که شما در حال تجربه ی احساس بی انگیزگی یا افسردگی در بخش هایی از زندگی خود هستید. ممکن است اخیرا کمی منفعل شده باشید و قصد داشته باشید تا دلیل به وجود آمدن این وضعیت را مورد بررسی قرار دهید.

رنگ آبی و افسردگی

این رویا گاهی به این معناست که بهتر است برای تغییر وضعیت محیط اطراف خود تلاش کرده و دست به کار شوید. اگر تمایل دارید تا از احساس انفعال فاصله بگیرید، به سمت جمع ها و محیط های شاد و انرژی بخش بروید یا روابط خود را عوض کنید. به هر حال این رویا به تمایل درونی شما برای این کار اشاره دارد.

شما هم اکنون در حال آموختن این موضوع هستید که دوره های مختلف زندگی و احساس غالب در آن ها می توانند تحت تاثیر انسان ها و جمع هایی با افکار خاص دستخوش تغییر شوند و کیفیت این احساسات را تحت کنترل بگیرند. شما در این میان اراده ی انتخاب انسان ها و جمع هایی را دارید که می توانند شما را به سمت افکار و احساسات مختلفی سوق دهند.

رنگ آبی و معنویات

در بسیاری از فرهنگ و ادیان، رنگ آبی با معنویات یا ماوراءطبیعه گره خورده است. زمانی که در رویا با این رنگ رو به رو شوید و در کنار آن سمبل های مذهبی یا احساسات معنوی را تجربه کنید، باید بدانید که هم اکنون و در زندگی بیداری، به دنبال راه های جدیدی برای غنی سازی افکار یا معنویات خود هستید. اگر شما فردی معتقد باشید این رویا می تواند به علاقه ی شما برای پیمودن مسیر جدیدی از تعالی معنوی اشاره داشته باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...