تعبیر خواب مرگ 2

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مرگ

مرگ در خواب به عنوان سمبلی رایج شناخته شده است. ممکن است در خواب نوعی مرگ را تجربه کنید یا شاهد مرگ دیگران باشید یا حتی صرفا کلمه ی مرگ را شنوید یا بخوانید. در این حالت باید بدانید که با یک دوره ی مهم و تاثیر گذار از زندگی خود رو به رو هستید. دوره ای از تحول و زایش دوباره که شما را به فصل جدیدی از زندگی تان راهنمایی می کند.

در تعبیر خواب روان شناسی، مرگ به معنای پایان یافتن چرخه ها و عادت های قدیمی می باشد. همانطور که مرگ برای اغلب افراد، نمود و تجلی تاسف بار با سختی دارد، تغییر عادت ها و پایان یافتن چرخه ها نیز گاها ممکن است برایمان ناخوش آیند باشد. در این حالت گاها ممکن است در خواب خود، مرگ را اتفاقی خوش آیند و آرام بخش ببینید. این به آن معناست که شما هم اکنون آمادگی رو به رو شدن با تغییرات مثبت و جدیدی را دارید که مدت زیادی برای آن انتظار کشیده و تلاش کرده اید. تلاش شما ممکن است به صورت سفر های ذهنی و چالش های روانی بوده باشد. مثل تلاش وافرتان برای رو به رو شدن با ترس های ریشه ای و یا درک یکی از مفاهیم جهان هستی.

با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر، چه چیزهایی در زندگی شما در حال تازه و نو شدن هستند؟

این تغییرات چگونه سبب آرامش و نشاط شده اند؟ در واقع در پس سختی هایی که در ماه های اخیر به جان خریدید، چه خرد و قدرتی از جانب کائنات و سرچشمه ی هستی به شما عطا شد؟ چگونه می توانید از این قدرت برای به ثمر رساندن آرزو ها و اهداف و چشم انداز های آینده ی خود، نهایت استفاده را ببرید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...