تعبیر خواب آناتومی معده

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب آناتومی معده

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب آناتومی معده به عنوان بخشی از بدن انسان می پردازیم. بدن انسان دارای بخش های متنوع و پیچیده ای می باشد که به او اجازه می دهد تا از هوش و توانایی خود در زمینه های مختلف استفاده کند. تمام اعضای بدن در هماهنگی با یکدیگر و طبق الگوهای خاصی کار می کنند و تصمیمات و عملکرد های روزمره ی ما می تواند بر وضعیت این سیستم فیزیکی تاثیر گذار باشد.

ما در حال عادی، لزوما قادر به دیدن تمام اعضای بدن خود نیستیم چرا که بخش عمده ای از آن ها درون ما و پشت بافت و لایه های پوست و ماهیچه قرار گرفته اند و علاقه ای هم نداریم که نسبت به شکافتن بدن و مشاهده ی آن ها اقدام کنیم. اما وجود برخی از آن ها را می توانیم احساس کنیم. مثل استخوان ها، معده، قلب و غیره. ما می توانیم احساس کنیم که غذا وارد معده می شود. خوردن غذای زیاد ما را ناراحت و سنگین می کند، خوردن آب سرد معده ی ما یا محدوده ی اطراف آن را سرد می کند و به همین ترتیب. حال چه می شود اگر در خواب خود با آناتومی معده رو به رو شویم؟ به طور مثال ممکن است فردی را مشاهده کنید که در حال طراحی آناتومی معده می باشد یا پزشکی را مشاهده کنید که در مورد آناتومی معده صحبت می کند. همچنین ممکن است مشاهده کنید در جریان یک عمل جراحی، معده ی شما یا فرد دیگری شکافته شده. چنانچه بخواهید به کمک علم تعبیر خواب روان شناسی به این مساله نگاه کنید، وضعیت معده در خواب شما، لزوما ارتباطی با معده ی واقعی و فیزیکی شما در دنیای واقعی ندارد. قرار هم نیست اتفاق بدی برای بدن فیزیکی شما رخ دهد.

برای درک خوابی با مضمون معده به کارکرد معده در دنیای واقعی توجه کنید. معده به ما اجازه می دهد تا غذایی که می خوریم را وارد جریان زیستی بدن کرده و به هضم و جذب آن بپردازیم. ما در سطح روانی و ذهنی نیز دارای مهارت ها و امکاناتی هستیم که کارکرد بسیار مشابهی با معده دارند. یعنی به ما کمک می کنند تا خوراکی های فکری و اطلاعاتی که از محیط اطراف خود دریافت می کنیم را هضم و جذب کرده و از آن ها برای تاثیر نهادن بر جریان زیستی روان و ذهن خود استفاده کنیم.

کتابی که مطالعه می کنید، موسیقی ای که گوش می دهید، انسان هایی که به معاشرت و صحبت با آن ها می پردازید همگی خوراکی هایی را وارد جریان زندگی روان و ذهن شما می کنند. برخی از این خوراکی ها ممکن است نامناسب یا مضر باشند.

ما اغلب می توانیم بخش قابل توجهی از خوراکی های فکری نا مناسب را دفع کرده و از روان و ذهن خود خارج کنیم، همان طور که بدن فیزیکی مان می تواند در مورد غذاهایی که می خوریم چنین کاری را انجام دهد. اما اگر به طور مداوم خوراکی هایی را بخوریم که مضر هستند، بدن دچار بیماری و ناراحتی هایی شده و نمی تواند خود را از دست این مواد منفی راحت کند.

گاهی اوقات ما انسان ها بسیار نسبت به خوراکی ها روانی و ذهنی خود بی توجه می شویم. به طور مداوم با انسان های نامناسب معاشرت می کنیم یا خود را در موقعیت های نامناسب و آلوده قرار می دهیم. چنین کارهایی می توانند خوراکی های نامناسبی را به روان و ذهن ما وارد کرده و در ادامه دچار مشکلات روانی متعدد شویم.

خوابی با موضوع آناتومی معده از شما می خواهد تا در مورد این موضوعات آگاه باشید. آگاه باشید که روان شما آماده ی مواجهه با چه نوع افکار یا نظرات یا انرژی هایی می باشد. آگاه باشید که چه نوع خوراکی های فکری ای برای شما مضر هستند و چه خوراکی هایی برای شما مفید. زندگی فرصتی برای کسب تجربه های مختلف است. غذا خوردن فیزیکی از این تجارب می باشند. نسبت به فرصت خود مسئولیت پذیر بوده و روان خود را با خوراکی ها و احساسات بد پر نکنید. دنیای اطراف ما خوراکی های فکری و روانی مختلفی دارد همچنین امکاناتی وجود دارد که می توانید به کمک آن ها، خود به پرورش خوراکی های مختلف بپردازید. این کاری است که همواره افراد مسئولیت پذیر، متفکر و اندیشمند در طول تاریخ انجام داده اند و نقش قابل توجهی در روند رشد و تکامل انسان ها داشته اند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...