عبیر خواب اندام گلو یا گردن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اندام گلو یا گردن

در این مطلب به تعبیر خوابی با موضوع گردن یا گلو به عنوان بخشی از آناتومی بدن انسان می پردازیم. ممکن است در خواب مشاهده کنید که بر روی اندام گلو یا گردن تاکید خاصی شده است و این موضوع توجه شما را جلب کند که گردن و گلو در علم تعبیر خواب روان شناسی سمبل چیست؟ برای درک این موضوع، در ابتدا به کارکرد گلو در دنیای واقعی توجه کنید. این ارگان نقش مهمی در عمل بلعیدن غذا و تولید اصوات مختلف بازی می کند. ما به کمک گلو می توانیم با دیگران صحبت کرده و آن ها را تحت تاثیر قرار دهیم.

نحوه ی صحبت کردن ما و خلاقیتی که در نحوه ی استفاده از کلمات به کار می بریم، نقش زیادی در نحوه ی تاثیرگذاری ما بر دیگران ایفا می کند. صحبت کردن در ظاهر یک عمل فیزیکی می باشد اما در سطح روانی نیز ما دارای توانایی ها و ابزار های خاصی هستیم که به ما کمک می کند تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهیم. به طور مثال شما تصمیم می گیرید که آرایش بخصوصی انجام دهید یا لباس خاصی بپوشید تا بتوانید به نحوی دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. این تصمیمات باز هم می توانند انتزاعی تر یا ذهنی تر باشند. به طور مثال تصمیم می گیرید کتاب بخصوصی بنویسید یا هنر خاصی را ترویج دهید. تمام این تصمیمات از قدرت کاریزمای شما نشات می گیرد. در سطح روانی، این توانایی ها در چاکرای گلو انباشته شده اند و به طور سمبلیک معمولا به رنگ آبی روشن نشان داده می شود. می توان اینطور نتیجه گرفت که خوابی با موضوع اندام گلو یا گردن می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که به توانایی های کاریزماتیک خود توجه بیشتری نشان دهید. در صورت نیاز به تقویت آن ها بپردازید. آن ها را دست کم نگیرید و در صورت برخورداری از این توانایی ها، از آن ها در جهت صحیح استفاده کنید.

از این توانایی ها سو استفاده نکنید، سو استفاده از دیگران در ادامه موجب تغییر انرژی و آسیب دیدن و نابهنجار شدن شخصیت خودتان خواهد شد. به شخصیت افراد سخنور یا کاریزماتیک در طول تاریخ توجه کنید. تهییج دیگران به انجام یک کار یا یک طرز فکر خاص یک توانایی پیچیده و ارزشمند می باشد و نمی توان آن را دست کم گرفت. پس چه بهتر که در مورد آن آگاهی پیدا کنیم و از آن نهایت استفاده را ببریم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...