تعبیر خواب نشان فلکی ارایز

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب نشان فلکی ارایز

Aries

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب نشان فلکی ارایز (حمل، قوچ، فروردین) می پردازیم. ارایز اولین بخش از صورت های فلکی مربوط به زمین می باشد که از گذشته های دور آن را با نماد گوسفند نر نشان داده اند. تقویم شمسی ای که از آن استفاده می کنیم با این صورت های فلکی تطابق دارد. به این ترتیب از اول فروردین تا 30 فروردین، خورشید در این نشان قرار دارد. اما چه می شود اگر در خواب های خود به نحوی با نشان فلکی ارایز یا حمل رو به رو شویم؟ به طور مثال تصویر آن را ببینیم یا اسمش را بشنویم؟

در علم تعبیر خواب روان شناسی، بیشتر از هر چیز با احساسات سر و کار داریم. برای تفسیر این خواب به شیوه ی روان شناسی، به مهارت های روانی یا احساسات غالب بر این نشان توجه کنید. چنانچه انسان ژرف نگر تری باشید می توانید به کمک مطالعه ی افسانه ها و داستان های اساطیری مربوط به این نشان و درک درس های درون این داستان ها، به اطلاعات بیشتری نیز دست پیدا کنید. اما در این مطلب به طور خلاصه به بررسی سمبلیک و روان شناسی نشان فلکی ارایز می پردازیم.

این نشان فلکی نماد ماجراجویی و تحرک می باشد. میل به ماجراجویی و تحرک نشان از نوعی قدرت درونی می باشد که به ما کمک می کند مسیر های سخت و دشواری را پشت سر بگذاریم. دیدن خوابی با موضوع نشان فلکی ارایز می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که هم اکنون این قدرت به میزان قابل ملاحظه ای درون شما وجود داشته و می توانید از آن استفاده کنید.

سمبل ها به تنهایی ماهیت مثبت یا منفی ندارند. این شما هستید که باید انتخاب کنید می خواهید از قدرت های درونی خود در  جهت مثبت استفاده کنید یا منفی.

مراقب باشید که میل به ماجراجویی و تحرک شما را به کجا می کشاند و شما را درگیر چه مسائلی می کند. مسئولیت کار ها و انتخاب هایی که انجام می دهید بر عهده ی شما می باشد.

مراقب باشید که ماجراجویی های شما به دیگران یا خودتان آسیب نرسانده و آرامش روانی تان را مختل نکند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...