تعبیر خواب کفش 3

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کفش

کفش در رویا می تواند به تلاش شما برای نشان دادن وجهه ای مثبت در جامعه مربوط باشد. کفش با مفاهیمی مثل ظاهر، استایل رفتاری، اعتماد به نفس یا ارزشی که فرد برای ظاهر خود در محیط قائل است مرتبط می باشد. شکل ظاهری، ارزش و رنگ کفشی که در رویا مشاهده می کنید، همگی به ایده ها و تفکرات شما نسبت به نحوه ی نقش پذیری شما در جامعه مرتبط می باشد. سمبل کفش با سمبل پا مرتبط است. پا در رویا می تواند نشان دهنده ی قدرت حرکت و اراده باشد. کفش به ما کمک می کند تا گام های موثر تری برداریم و از طرفی هر کفش برای محیطی خاص ساخته شده است. اگر کفشی را برای استفاده در مدرسه یا دانشگاه بپوشید، یعنی در حال شناخت شیوه های یادگیری هستید. اگر کفشی را برای شرکت در مهمانی بپوشید، یعنی در حال تلاش برای ایجاد ارتباطات صمیمی و موثر هستید.

اگر در رویا کفشی پاشنه بلند و تجملی پوشیده باشید، به میل شما برای تجملی بودن و خود نمایی در محیطی خاص اشاره دارد. همچنین این رویا می تواند تصویرگر فردی باشد که راحتی خود را فدای تجملات کرده و صرفا برای این که وجهه ای خوب از خود نشان دهد، حاضر به از بین بردن احساس راحتی خود شده است. همچنین این رویا به شما یادآور می شود که ظاهر داری افراطی و توجه به دیدگاه ها و نظرات دیگران درباره ی خودمان، می تواند باعث محدودیت ما و کند شدن حرکت و پیشرفت ما در زندگی شود. همان طور که کفش های پاشنه بلند، فعالیت و حرکات فرد را محدود کرده اما می توانند به زیبایی ساق پا و افزایش قد او کمک کنند.

اگر در رویا خود را در حال خرید کفش مشاهده کنید، به این معناست که به دنبال یافتن جایگاه و نحوه ی حضور خود در جامعه هستید. شما در تلاش هستید تا اعتماد به نفس خود را در مسیر مثبتی به کار بیاندازید. ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را در معرض انتخاب های متفاوتی مشاهده کنید که ممکن است همه ی آن ها برای شما دوست داشتنی باشند. این رویا از شما می خواهد تا درباره ی علایق و سلایق خود بیشتر فکر کرده و هدفی را انتخاب کنید که برای شما دوست داشتنی تر است و در آن مسیر راحت تر هستید.

اگر در رویا صاحب یک کفش ورزشی زیبا و ارزشمند باشید به این معناست که هم اکنون آمادگی روانی بالایی برای انجام فعالیت ها و برنامه های پر شور و نشاط را در خود احساس می کنید. قدرت روانی شما هم اکنون در سطح بالایی قرار دارد و زمان آن است که به سمت اهداف و برنامه های خود حرکت کنید حتی اگر مدت زیادی دچار انفعال و محدودیت شده بودید.

اگر در رویا مشاهده کنید که از فرد دیگری یک کفش هدیه می گیرید، باید بدانید که انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم، سمبل افکار و ابعاد مختلف شخصیت خوده ما هستند. شما هم اکنون تحت تاثیر یک تفکر هستید که ممکن است به تازگی در درون شما شکل گرفته باشد. این رویا از شما می خواهد تا پیش از هر گونه تصمیم گیری برای نقش پذیری و تغییر رویه، به سلایق و ایده های خود اهمیت بدهید. مطمئن باشید هویتی که در حال پذیرش آن هستید، با ارزش ها و علایق شما تطابق دارد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...