تعبیر خواب بوسه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بوسه

بوسه در خواب، از سمبل های رایج و اغلب خوشایند است که مفسرین خواب و دیدگاه های مردمی درباره ی آن بسیار متفاوت می باشد.

در تعبیر خواب روان شناسی، فردی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خودتان است. مثل نیروی مردانه یا زنانه یا آن دسته از استعداد ها و هنر های دست نخورده ی شما که درباره ی آن ها احساس سکوت یا بی ارادگی دارید اما در ناخودآگاه خود، بسیار مشتاق هستید که این جنبه ها بروز پیدا کرده و اصطلاحا وجود شما سرشار از عشق به خودتان شود. البته این بروز استعداد ها می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و جذابیت شما در زندگی بیداری نیز بشود.

انسان های سرزنده و تلاشگر، همواره برای دیگران از جذابیت بالایی برخوردار بوده و هستند. هنگامی که در خواب خود، در حال بوسیدن یک فرد ناشناس هستید، به این معناست که این فرد، سمبل آن دسته از استعداد ها و توانایی های شماست که ممکن است احساس کنید به هیچ عنوان درون شما وجود نداشته و از آن ها بی بهره اید. هم اکنون لازم است تا این وجهه های پنهان شخصیتی را شناخته و از آن ها برای برون رفت از چالش های فعلی زندگی بهره ببرید.

زمانی که به طور مکرر، در خواب های خود مشغول بوسیدن و ایجاد رابطه ی عاطفی هستید، می تواند به این معنا باشد که در زندگی بیداری، نوعی احساس تنهایی روانی را نیز تجربه می کنید. ممکن است در ماه ها یا سال های اخیر، به طور مکرر برنامه ها و اهداف خود را به علت ترس یا انزوا طلبی کنسل کرده باشید و این رویه، تمام جوانب زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده باشد.

هر بار که در خواب خود با سمبل بوسیدن رو به رو می شوید، توجه داشته باشید که در حال حاضر و در زندگی بیداری، در حال دست کم گرفتن کدام نوع از استعداد ها یا هنر های خود هستید؟

نکته ی مهم درباره ی سمبل بوسیدن این است که بوسیدن، با دهان انجام می شود و دهان، مجرای ارتباط کلامی ما می باشد، حتی می تواند به قدرت کلمه پردازی یا نوشتن شما نیز اشاره داشته باشد. به طور مثال ممکن است که در بیداری، بسیار علاقه مند باشید که نوشتن کتاب یا یک رمان تخیلی را آغاز کنید اما احساس می کنید که انرژی و استعداد لازم برای به انتها رساندن پروژه ی خود را ندارید.

این خواب از شما می خواهد تا به غریزه ی خود اعتماد کرده و اجازه دهید این میل درونی مانند یک چشمه جریان پیدا کند و بیش از این سرکوب نشود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...