تعبیر خواب اعدام شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اعدام شدن

تفاوتی ندارد که در خواب شما چه کسی اعدام می شود. اعدام خوابی با پیام هشدار آمیز و نماد نوعی انرژی منفی است که در شما جریان یافته و در صورتی که آن را برطرف نکنید، می تواند طی روز ها یا ماه های آینده، مشکلاتی را ایجاد کند.

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این فرد، با توجه به اعمال و رفتاری که داشته، در ذهن شما سمبل چیست؟

اگر در خواب مشاهده کنید که فردی غریبه اعدام می شود، این فرد می تواند سمبل ابعاد ناشناخته یا انرژی های جدیدی باشد که جذب کرده اید. اما اعدام در خواب سمبل چیست؟

این خواب می تواند نماد مجازاتی باشد که به شکلی جبر آلود بر خود اعمال می کنید. ممکن است فردی سختگیر یا معتاد به رنج کشیدن در برخی زمینه ها باشید اما این اعتیاد روانی را درک نکنید و برای شما به مساله ای عادی تبدیل شده باشد. این خواب از شما می خواهد تا این حفره ی روانی را برطرف کنید چرا که در حال از بین بردن انرژی و نیروی حیاتی شما می باشد.

چنین گرفتاری های روانی ای می توانند به مرور در سطح فیزیکی ظاهر شده و بدن شما را نیز دچار مشکل کنند. این خواب می تواند هشداری از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که از مجازات و تنبیه خود بابت اشتباهاتی که گذشته مرتکب شده اید دست بکشید. به جای این کار به تغییر عملکرد خود به سمت مثبت و سازنده بپردازید و استعداد و نیروی ذهنی خود را در مسیری که باعث سود و منفعت شما خواهد شد به کار بگیرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...