رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و بیست و پنجم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

به طور مثال، زمانی که یک هنرمند تصمیم می گیره تا به نفع یک فرقه یا تفکر ناسالم فعالیت هنری انجام بده و فراموش می کنه که رسالت هنریش چیه، عجیب نیست که خواب هایی با موضوع سو استفاده ی جن&*^%سی ببینه.

فرقی نمی کنه حین این خواب ها، خوده فرد در حال سو استفاده از دیگرانه یا دیگران در حال سو استفاده از بیننده هستن. در تعبیر خواب روان شناسی " تمام انسان هایی که حین خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده ما هستند." "برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را درون شما زنده می کنند؟ درسی که از این افراد می گیرید، چگونه به شما کمک می کند تا در مواجهه با چالش های فعلی زندگی، تصمیم مناسب تری را اتخاذ کنید؟"

کاراکتر آقای روانشناس و داستانی که پشت سر گذاشت، توصیف می کنه که چطور یک تصمیم اشتباه، زنجیره ای از مشکلات رو ایجاد می کنه. آقای روانشناس در ابتدا اصل و ریشه ی خودش رو نادیده گرفت و در نهایت انرژی خلاقه ی خودش رو به خطر انداخت.

بعید می دونم مافیای مذکور اجازه بدن که روان شناس قصه ی ما به انرژی خالص و واقعی اعتماد به نفس هم برسه. معمولا افرادی که با تمسخر و آزار دادن و خورد کردن شخصیت دیگران به احساس اعتماد به نفس و لذت می رسن، هر چند انرژی زرد رنگ زیادی درون هاله و سیستم انرژیکی خودشون ذخیره می کنن، اما اگر با دقت به انرژی این افراد نگاه کنید، این انرژی خراب شده و یک بافت تیره و غبار آلود یا بد بو داره. از چنین انرژی هایی نمیشه برای انجام کار های مثبت استفاده کرد. چنین افرادی فقط می تونن به خواسته هایی مطابق با انرژی خودشون برسن.

با انرژی هایی که از طریق سو استفاده و آزار دادن دیگران به دست آوردیم، نمی تونیم به بشر یا مسیر تکامل خودمون خدمت کنیم. با این انرژی ها فقط تبهکار ها و سو استفاده گر های ماهر تری میشیم.

برای همینه که توصیه میشه برای جذب خواسته های ارزشمند و بزرگ خودتون اول از همه انرژی های نامناسب رو پاکسازی کنید. در مسیر بیداری ذهنی و ارتباط با مهم ترین و ارزشمند ترین بخش های روح و روان، پاکسازی انرژی های اضافی و سطح پایین اجتناب ناپذیره.

دیدن خواب هایی با موضوعات جن^&%*سی که وجهه ای ناخوش آیند داره، از اون جایی شرم آوره که نشون میده ما یک تصمیم اشتباه گرفتیم و در حال سو استفاده از انرژی خلاق خودمون هستیم. وگرنه وجود این انرژی به خودی خود اصلا مساله ی شرم آوری نیست و در مسیر تکامل شدیدا بهش نیازمند هستیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...