رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و بیست و چهارم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

من این خواب رو در حال پاکسازی چاکرای ریشه دیدم. چاکرای ریشه خودش رو معمولا با رنگ قرمز نشون میده. انرژی اعتماد به نفس، خودش رو با رنگ زرد نشون میده.

تا این جا مشخصه که آقای روانشناس، ریشه ی خودش یعنی استایل روان شناس بودن رو نادیده گرفته تا بتونه انرژی اعتماد به نفس یا مقبولیت بیشتری کسب کنه. اعتماد به نفس، بیشتر با چاکرای سوم یا شبکه ی خورشیدی مرتبطه. این چاکرا خودش رو با رنگ زرد نشون میده و در ناحیه ی شکم قرار داره.

 بین چاکرای شبکه ی خورشیدی و چاکرای ریشه، چاکرای دوم یا چاکرای دوم قرار داره. این چاکرا در محدوده ی مثانه است و معمولا خودش رو با رنگ نارنجی نشون میده. این چاکرا در مجموع با انرژی خلاقیت مرتبطه ولی کارش فرا تر از لزوما مدیریت رفتار های ج ن %سی ماست. افرادی که خلاق هستن و یا هنرمند های قهار و با حوصله ای هستن، یا به نحوی نگاه خلاقانه و ژرف تری به ذات زندگی دارن، درون این چاکرا، یک رنگ ارغوانی خیلی زیبا رو تولید می کنن.

به هر صورت آقای روان شناس به سراغ گروه مافیایی ای رفت که قادر بودن افراد رو از راه کوتاه تری به هدف و خواسته شون برسونن. یعنی به آدم ها کمک کنن تا درون سینما و تلویزیون بدرخشن. اما این گروه مافیایی با توجه به کار خلافی که انجام می دادن، بهای نامطلوبی رو درخواست می کردن. این گروه مافیایی از مشتری های خودشون سو استفاده می کردن.

خواب هایی با موضوع مسائل جن%%سی از خواب هایی هستن که افراد، کمتر تمایل دارن درباره شون گزارش بدن چون احساس می کنن دیدن چنین خواب هایی بی شرمانه است و آدمی که چنین خواب هایی رو زیاد مشاهده می کنه دچار مشکلات اخلاقیه.

جالبه بدونید اغلب این خواب ها هیچ ربط مستقیمی به تمایلات و رفتار های جن^%$سی بیننده ی خواب ندارن. چاکرای دوم یا نارنجی رنگ ما، با انرژی خلاقیت مرتبطه. انرژی این چاکرا کمک می کنه تا ایده های خودمون رو از مرحله ی ذهنی و روانی وارد مراحل تجسمی تر کنیم. یکی از افرادی که رنگ نارنجی بسیار زیادی درون هاله اش داشت و داره، آقای نیکولا تسلا هست.

اما خواب هایی با موضوع سو استفاده ی جن%^&*سی نشون میده که بیننده ی خواب داره اجازه می ده تا به نحوی از انرژی خلاقانه اش سو استفاده بشه و این انرژی به هدر بره یا به دست افراد سو استفاده گر بیوفته.

این اتفاق میتونه در نتیجه ی ارتباط و دوستی با افراد سو استفاده گر به وجود بیاد، اما اغلب اوقات صرفا در نتیجه ی یک سری افکار و جهان بینی های جنون آمیز و بیمار گونه به وجود میاد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...