رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و بیست و دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

ویروسی که جامعه رو گرفته بود نماد افکار و احساسات منفی ای بود که به صورت فراگیر و شبکه ای در حال تکثیر شدن بود اما مردم جامعه در مقابل این ویروس از خودشون مراقبت نمی کردن و رفتار های خودخواهانه ی خودشون رو کنار نمی گذاشتن. "در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند." به این معنی که زن هایی که حین این خواب دیدم نماد اون جنبه هایی از شخصیت خودم بودن که حاضر نبودم تغییر شون بدم و این انرژی کهنه و سنگین داشت باعث میشد که از خواسته های جدیدم دست بکشم و تصمیم بگیرم که مثل یه موجود سطح پایین و خودخواه زندگی کنم.

روحم به شکلی با این خواب هشدار داد که: در صورت کنار گذاشتن خرد و آگاهی، چه ضربه ای رو ممکنه به خودت بزنی و خودت رو در معرض چه خطر بزرگی قرار بدی!

.

.

.

از روزی که تیدیان در مورد گیاه navvas  صحبت کرده بیشتر از قبل فکرم مشغول آوا ها و معنای سمبلیک شون هست. حقیقت اینه که شناخت کامل ارتعاش و مفهوم روان شناسی آوا ها، پیچیدگی های زیادی داره و تا به حال هیچ مقاله ی بخصوصی در مورد تعبیر خواب آوا ها ننوشتم. آوا ها ماهیتی مثل رنگ ها یا اعداد دارن. یعنی یک جور سمبل مادر و سرشاخه به حساب میان.

خواب هایی که انواع آوا ها جزو سمبل های شاخص و شناخته شده اش باشن کم نیست. فکر می کنم لازمه پیگیر تر از قبل در مورد آواها و زبان شناسی مطالعه کنم. همچنین تجارب و تلاش ذهنیم برای شناخت آواها رو مرتبا ثبت کنم. این شیوه کمک می کنه تا از جزء به کل حرکت کنم و کم کم شناختی رو به دست بیارم که مثل حلقه های زنجیر به هم پیوند می خوره و شناختم از آواها رو عمیق تر میکنه. به طور مثال صدای "آ" مخصوصا زمان هایی که با دخالت کمتر بافت "کام نرم" ادا میشه، درون ذهنم رنگ سفید یا صدفی رو تداعی می کنه. بسته به این که این آوا با چه ظرافتی ادا بشه، این پرده ی رنگ تا حدی درون ذهنم دچار تغییر میشه. هر چه به سمت صدای o میره، رنگش آبی تر و هر چی به سمت صدای _َ   میره رنگش طلایی تر میشه.

اعداد طی فرایند متفاوتی درون ذهنم مرتعش میشن. به طور مثال عدد 2 به شکل انتزاعیش، با شکل 2 دایره یا 2 اتم درون ذهنم تداعی میشه و اطراف شون رو مثل یک میدان سیاه رنگ تجسم می کنم. انگار که صرفا مفهوم عدد 2 رو وارد یک خلا گسترده یا عالم مثالی کرده باشم. یک بار توی خواب دیدم که روحم میگه: این حوزه اسمش نیروانا هست. و میگفت: تجسم هر مفهوم و چیزی در این جا بهت کمک میکنه تا قدر و ارزش واقعیش رو بفهمی.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...