رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و بیست و یکم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

معلم اول ابتداییم گفت: من هیچ جا توی اخبار نخوندم و نشنیدم که این بیماری برای جنین مشکل ساز بشه.

و دوباره گرم صحبت در مورد آزمون شدن. بارداری و بچه دار شدن در تعبیر خواب روانشناسی، نماد اهدافی هست که درون دنیای واقعی پیگیری می کنیم. اهدافی اغلب بسیار مهم و تاثیر گذار که زمینه های فکری ما رو گسترش میدن.

بر خلاف تصور برخی، چنین خواب هایی اصلا ربطی به مساله ی فرزند آوری در دنیای واقعی ندارن. خوابی با موضوع بارداری و زایمان اغلب نماد مهارت های روانی جدیدی هستن که در طی چالش های زندگی مشغول کسب شون هستیم. به خاطر دست کم گرفتن ارزش مهارت های روانی اینطور خواب ها رو ممکنه نادیده بگیریم یا به شکل اشتباهی تفسیر کنیم. مهارت های ذهنی و روانی ضامن رشد و تکامل ما هستن و فقدان این مهارت ها می تونه به راحتی یک جامعه رو به سمت انقراض سوق بده.

به هر صورت خواب من تا جایی پیش رفت که دیدم این خانوم معلم سال اول ابتدایی من دچار ویروس شد؛ بیمار شد و نه تنها فرزندش رو از دست داد بلکه بدنش دچار مشکل و بیماری شدیدی شد. یک عده پزشک که برای پروپاگاندای اون سیاره کار می کردن و دروغ می گفتن، بدن هایی که دچار ویروس شده بودن رو جراحی می کردن. از گردن به پایین بدن این خانوم معلم هم تبدیل به ربات شده بود. پزشکایی که از این خانوم نگه داری میکردن موجودات خوبی نبودن. یکی از پرستار ها پیش پزشک رفت و گفت: این خانوم از وقتی به هوش اومده خیلی بی قراری می کنه و همه اش به یاد بچه اش هست. اون غذایی که لازم داره رو نمی خوره و مدام میگه: می خوام خودکشی کنم.

دکتر عصبانی شد و گفت: خب بهش نشون بدید چطور می تونه خودکشی کنه.

معلم رو همون طور که روی تخت دراز کشیده بود، به محوطه ی رو باز بیمارستان بردن. در حالی که فقط صورتش در معرض تابش مستقیم نور خورشید بود. اون بدن رباتی تا مدتی که با مغز زن تطابق کامل پیدا کنه و تکمیل بشه، نباید در معرض نور خورشید قرار می گرفت چون پوسیده میشد و میسوخت.

اما دیدم که صورت این خانوم معلم که هنوز شکل انسانی داشت و رباتی نشده بود با دیدن نور خورشید جوان تر شد و حال بهتری پیدا کرد.

پرستار ها بعد از چند دقیقه، تخت رو از محوطه ی رو باز دور کردن. در حال که معلم تقلا می کرد تا تمام بدنش رو در برابر نور خورشید قرار بده و خودش رو از تن روباتی خلاص کنه.

تا حالا فکر کردید که چرا برادری تاریک همه ی ما رو نابود نکرده؟ چرا با وجود این که برخی جوامع شرایط بسیار بدی دارن اما توسط افراد قدرت طلب کشته نمیشن؟ چون انسان ها می تونن نیروی کار مناسبی باشن. مخصوصا افراد باهوش اما فریب خورده و خودکامه. افرادی که با اراده  و نابغه محسوب میشن اما در عین حال صرفا به فکر خودشون هستن و اهمیتی نمیدن که جامعه و دنیای اطراف شون چه وضعیتی داره.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...