رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و هفدهم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

سعی داشتم یک فرم یا سبک خاص که تناسب با جهان بینی و علایق روانیم داشته باشه رو معرفی کنم. این سبک، شباهت زیادی به دو سبک نوکتورن و انتزاع تغزلی داره. انتزاع تغزلی یکی از سبک های نقاشی در سطح زمین هستش که چندان بهش پرداخته نشده اما سبک جالبیه.

نوکتورن به مراتب نام آشنا تر هست. به هر صورت من سعی داشتم از قدرت حس آمیزی یا سینستزیا استفاده کنم تا به یک بیان تغزلی از انرژی و هاله ها برسم. دوست داشتم هاله ها و بافت شون رو تا جای ممکن به همون زیبایی ای که می بینم، نقاشی کنم. نگار کار منو درک می کرد و یکی از بهترین مشوق های من بود برای ادامه دادن به نقاشی. من هنوز نتونستم طی زندگی فعلی به شکل مفصل به این سبک بپردازم اما همیشه بارقه هایی ازش درون ذهنم هست و قصد داشتم به زودی شروعش کنم. احساس می کنم خواب های اخیرم در مورد نقاشی سعی دارن به سمت شروع اصولی این هدف هدایتم کنن.

توی این خواب به خوبی یاد دارم که توجه نگار به تابلویی با تم طلایی رنگ جلب شده بود. من تعدادی پروانه کشیده بودم و سعی کرده بودم هاله ی درخشان و نرم و زیباشون رو با رنگ طلایی مشخص کنم. نگار که از زیبایی هاله ها با خبر بود، از تابلوی من خوشش اومده بود. شاید بهتر باشه منم کم کم چنین نقاشی ها و نوشته هایی رو شروع کنم. چیز هایی درست کنم و بنویسم که برای افراد حساس به انرژی، کم کم قابل رویت بشه.

.

.

.

حین مراقبه دوباره به خواب تیدیان فکر کردم. به کلمه ی navvas. آوای واو یا v. وقتی این کلمه رو تکرار می کردم، پرده ای از رنگ آبی آسمونی یا کمی پر رنگ تر درون ذهنم تداعی می شد. جالبه که این رنگ شباهت بسیار زیادی با رنگ هاله ی تیدیان داره. اگر به نگاره های مربوط به سیستم چاکرا نگاه کنید، این رنگ رو در ارتباط با چاکرای چشم سوم نشون دادن. طیف های چاکرای چشم سوم از آبی پر رنگ، نیلی تا حوالی رنگ بنفش رو پوشش میده. افرادی که این رنگ درون هاله شون وجود داره، نگاه فیلسوفانه ای به دنیا دارن. در ارتباط با جوامع کمتر تکامل یافته ممکنه با مشکلات و ناراحتی های زیادی رو به رو بشن چون ممکنه منبع مناسبی برای پاسخ دادن به سوالات شون پیدا نکنن.

اما استعداد زیادی در به دست آوردن قدرت های ذهنی دارن.

آوای واو درون کلمه ی نواس دوبار یا به صورت مشدد تکرار شده. چاکرای چشم سوم از قسمت بالای سیستم چاکرا، در ردیف دوم قرار گرفته. درست بعد از چاکرای تاج. من فکر می کنم تیدیان در مسیر ارتقای قدرت های ذهنی و روانیش قرار داره و به زودی اخبار جالبی رو دریافت خواهیم کرد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...