رمان بازگشت به لموریا 2| پست صد و پانزدهم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

عجیب نیست که یکی از اسم های علمی گیاهان هم خانواده ی گل گاو زبون، یا Echeum، چشم ونوس هست.

سیاره ی ونوس دروازه ی عبور و مرور ارواح مسافر زمینه و مردم فعلی زمین، گزارشات متنوعی از ملاقات این سیاره رو ارائه دادن و ارائه خواهند داد. یادآوری هایی که اغلب از طریق خواب ها صورت می گیره. سیاره ی ونوس، بهشت ارواحیه که سفر خودشون رو درون سیاره ی زمین تموم کردن. گرچه در حال حاضر بسیاری از این ارواح علاقه دارن که مجددا به این سیاره برگردن و در دوره ی فعلی زمین حضور داشته باشن.

من ابتدای آشنایی با آندری، طی زندگی فعلی، هیچ اطلاعی نداشتم که پدر و مادر و اجدادش چه جور آدم هایی هستن و اصلا زنده هستن یا مرده. یکی روز خواب دیدم که روح مذکر و سرحال و شادی به سراغم اومده. متوجه نشدم پدربزرگ آندری هست یا جد پدریش به حساب میاد. به هر صورت از خوشحالی سر از پا نمی شناخت و ازم خواست پیغامی رو به آندری برسونم. اون خطاب به آندری گفت: قبلا که جوون تر بودی، برنامه های بلند پروازانه تری داشتی و همیشه درباره شون می نوشتی و بسیار پیگیر بودی. چرا از آرزو ها و برنامه هات دست کشیدی؟

این روح، هاله ی آبی روشن داشت. البته رنگ هاله اش چند پرده از هاله ی انرژیکی من پر رنگ تر بود.

با خوشحالی می گفت: من توی نوبت هستم و به محض این که یک کالبد زمینی برام پیدا بشه حتما بر میگردم. بودن توی این دوره از زمین یه افتخاره.

این روح با تله پاتی و محافظ کارانه به من گفت: ای کاش دوست داشتی بچه ای داشته باشی، آرزو داشتم به عنوان فرزند تو متولد بشم.

مطمئنم این روح، همین الانم که در حال مرور این خواب هستم متوجه شده و سر از پا نمی شناسه. انرژی خوشحالیش رو با قلبم احساس می کنم. به هر صورت امیدوارم مادر مناسبی پیدا کنی. من علاقه ای به فرزند آوری ندارم و فقط دوست دارم زود تر سفر فعلیم تموم بشه و به خونه برگردم.

.

.

طی کردن درس های زندگی برای پیشرفت روان اهمیت زیادی داره تا فرد بتونه به کمک مهارت های جدید به مراحل جدید بره و خواسته های جدیدش رو به دست بیاره. ما اغلب حتی می دونیم که در حال پشت سر گذاشتن چه درس هایی هستیم اما گاهی با بی قراری به مسیر مون نگاه می کنیم و میگیم: چطور میشه این درس لعنتی رو پاس کرد؟

جواب روشنه. درس ها با تمرکز، تمرین، تکرار و مرور، درونی سازی میشن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...