رمان بازگشت به لموریا 2| پست نود و هفتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

جدول طراحی کارت های بازی شبیه سازی، در ردیف افقی، چاکرا ها رو پوشش میده. اما در ردیف عمودی بهتره که کهن الگو ها رو پوشش بده. همون طور که در حال حاضر به سراغ چاکرا های فرعی نمی ریم، در مورد کهن الگو ها هم به سراغ دسته بندی های پر جزئیات نمی ریم.

خب کهن الگو ها رو میشه به شکل های مختلفی یا به تعداد مختلفی توی این جدول قرار داد. به طور مثال این ردیفی هست که در حال حاضر مد نظر دارم:

پدر

مادر

پسر بچه

دختر بچه

پیرزن

پیرمرد

عاشق

معشوق

پدر تحت تاثیر احساس غالب بر هر چاکرا، به شکل کاملا متفاوتی درون خواب ظاهر میشه و به شکل کاملا متفاوتی هم تفسیر میشه. اما به طور مجرد، اغلب به توانایی های مدیریتی اشاره داره. مثلا اگر پدری رو ببینیم که به خوبی عشق می ورزه و محبت می کنه، کهن الگوی پدر در رابطه با چاکرای قلب ظاهر شده و نشون میده که بیننده ی خواب، مدیریت خوبی در مورد مسائل عاطفی زندگیش داره.

اما اگر پدری رو درون خواب ببینیم که قادر به کسب پول نیست و احساس فقر بهش غلبه کرده، میشه احتمال داد که پدر در رابطه با چاکرای شبکه ی خورشیدی ظاهر شده و نشون میده که فرد، مدیریت مناسبی در مورد اعتماد به نفسش در شرایط مختلف زندگی نداره.

کهن الگو ها در واقع کمک می کنن نوعی دسته بندی اولیه در مورد کنش ها صورت بگیره. یک دسته بندی دقیق تر و کامل تر که نشون میده بشر امروزی دارای چه مهارت هایی هست.

اگر روزی شکل جامعه ی ما تغییر کنه و نقش ها تغییر کنن، فکر می کنم که کهن الگو ها به کل دچار تغییر میشن. به طور مثال سیاره ای رو تجسم کنید که موجوداتش دارای 3 جنسیت عمده باشن و به شکل متفاوتی با هم تعامل کنن. احتمالا کهن الگو های این جوامع با ما متفاوته. گرچه من تا بحال همچین چیزی رو درون خواب هام ندیدم. من فقط موجودات بدون جنسیت دیدم. برخی موجودات هم قابلیت های نر رو دارن و هم ماده. برخی هم انرژی زنانه و مردانه درونشون متعادله. هر چند که ظاهر و آناتومی فیزیکی ما انسان ها هنوز منحصر به یک نقش جنسیتی هست (به جز عده ای معدود که اغلب طردشون می کنیم اما میشه اون ها رو نمونه ای از نوعی جهش ژنتیکی به حساب آورد) بسیاری از انسان ها هستن که تا حد زیادی، انرژی مردانه و زنانه درونشون به تعادل رسیده و این افراد معمولا همون قدر که به راحتی با مرد ها و انرژی های مردانه راحت ارتباط می گیرن قادر به درک و ارتباط گرفتن با زن ها و انرژی های زنانه هم هستن.

همچنین درک انرژی های جنسیتی لزوما ربطی به ظاهر فیزیکی آدم ها نداره. یعنی به راحتی میشه مرد هایی رو پیدا کرد که انرژی زنانه درونشون قوی تره و در رفتار ها و نحوه ی فکر کردنشون مشهوده، هم میشه زن هایی رو پیدا کرد که انرژی های مردانه درونشون غالب تر و قوی تره.

در حال حاضر من باید تلاش کنم که احساس غالب بر هر چاکرا رو بیشتر بشناسم، همچنین باید سعی کنم کهن الگو ها رو بیشتر و کامل تر درک کنم. احساس می کنم لازمه از نو به پاکسازی و تقویت چاکراهای اصلیم مشغول بشم. به طور مثال برای چند روز یا چند هفته مشغول پاکسازی چاکرای ریشه ام بشم و خواب هایی که حین این دوره ی پاکسازی و تقویت چاکرای ریشه می بینم رو با دقت ثبت و تفسیر کنم. این کار احتمال خیلی زیاد باعث میشه تا نا خودآگاهم خواب های مرتبط با این چاکرا رو بروز بده. کنش و سمبل هایی که طی این دوره ی پاکسازی بیشتر ببینم هم می تونه نماد احساس غالب بر چاکرای ریشه باشه.

تفسیر این سمبل های غالب در نهایت کمک می کنه تا بتونم به ادبیات مناسبی در مورد تعریف احساس غالب به چاکرای ریشه برسم و کارت های مربوط به این چاکرا رو طراحی کنم.

.

.

.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...