تعبیر خواب هدیه گرفتن از معشوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب هدیه گرفتن از معشوق

در این مطلب به بررسی سمبل هدیه گرفتن از معشوق به عنوان یک کهن الگو یا آرکتایپ می پردازیم. معشوق از محبوب ترین و کنجکاو کننده ترین شخصیت هایی است که در خواب های خود می توانیم مشاهده کنیم. شما ممکن است در خواب خود، فردی را در قالب معشوق مشاهده کنید که در دنیای واقعی وجود ندارد. همچنین ممکن است معشوق خود را در خواب مشاهده کنید که هدیه ای را به شما می دهد.

معشوق فردی است که در پی شاد کردن و تحت تاثیر قرار دادن او هستیم. شادی و غم او بر شادی و اندوه ما تاثیر گذار است و توجهاتی که او به ما نشان می دهد باعث شادی و خوشحالی ما می شود. ما با معشوق خود صادق هستیم. به او دروغ نمی گوییم، از او سو استفاده نمی کنیم و او را به حال خود رها نمی کنیم و در مورد اعمال و رفتار خود در مقابل او بسیار حساس و دقیق هستیم.

خوابی با موضوع دریافت هدیه از طرف معشوق، معمولا خوابی خوش آیند و زیباست البته هدیه ای که در خواب خود دریافت می کنیم نیز بر تجربه ای که از این خواب به دست می آوریم تاثیر گذار است.

در علم تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. معشوق ما نماد آن آرزو ها و اهداف و موقعیت هایی است که در زندگی داریم. فاصله ی شما تا معشوق تان در خواب، نشان می دهد که تا چه اندازه با خواسته ی قلبی تان فاصله دارید و در مورد انرژی هدف خود چگونه برخورد می کنید. همچنین برخورد معشوق با شما در خواب، نشان می دهد که هدف یا خواسته ای که در سر دارید دارای چه نوع انرژی ای می باشد.

آیا معشوق شما با رفتار یا هدیه ای زننده و منزجر کننده در خواب ظاهر می شود؟ پس این خواب نشان می دهد که برخی اهداف و خواسته های فعلی تان می توانند بر زندگی شما تاثیر مطلوبی بگذارند.

این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که خود را در معرض خواسته ها یا موقعیت هایی قرار ندهید که از توانایی و انرژی شما سو استفاده کرده و فرصت زندگی شما را هدر می دهند و تجربه ی دردناک یا نامطلوبی را برای شما ایجاد می کنند.

اما چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که به طور ناگهانی، هدیه ای خوش آیند و مطلوب از طرف معشوق خود دریافت می کنیم؟ این خواب نماد تجربه ی خوبی است که به واسطه ی پیگیری هدف قلبی تان، پتانسیل به دست آوردن آن وجود دارد. این هدف می تواند یک خواسته در مورد کسب یک علم یا هنر خاص یا حتی یک تجربه ی کاملا ذهنی و روانی باشد که به واسطه های مختلف می توانید به آن ها دست پیدا کنید. تجاربی که به شما کمک می کنند تا آرامش بیشتری کسب کرده و زمینه های زندگی خود را در راستای خواسته های قلبی تان گسترش دهید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...