تعبیر خواب میل به انجام کار های ناپسند

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب میل به انجام کار های ناپسند

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب میل به انجام کار های ناپسند به عنوان یک احساس می پردازیم. چنین خواب هایی ممکن است توسط هر فردی دیده شوند و این سوال را در او به وجود آورند که به چه علت من در حین خواب تا این حد به انجام یک کار ناپسند تمایل دارم؟

چنین خواب هایی ممکن است در حالی دیده شوند که در دنیای واقعی، هیچ تمایلی به انجام کارهای مذکور ندارید. وقتی زشتی و پلید بودن یک خواسته یا کار برای شما آشکار است اما مشاهده می کنید که نمی توانید در مقابل انجام آن مقاومت کنید می توان اینطور استدلال کرد که نیرویی در شما محدود و سرکوب شده است در حالی که راه های متعددی برای هدایت این نیرو به شکلی مثبت برای شما وجود داشته اما از آن ها استفاده نکرده اید.

خلاقیت یک مهارت ویژه و منحصر به فرد است که ما انسان ها به عنوان موجوداتی هوشمند از آن برخوردار هستیم. اما لزوما همگی ما به درستی از این مهارت استفاده نمی کنیم یا حتی می توان گفت آن را نادیده می گیریم. ما برای تبدیل انرژی درونی مان به کار های پسندیده و خوب، لازم است از نیروی خلاقیت خود استفاده کنیم. در حالی که کار های زشت و ناپسند هر چند حیله گرانه و پیچیده باشند، نتیجه ی نوعی تشویش ذهنی و عدم کنترل بر نفس می باشند و انسان هایی که به سو استفاده از انرژی خود برای انجام کار های ناپسند می پردازند، کم کم نوعی اعتیاد پیدا کرده و انرژی ارزشمند خود را هدر می دهد.

با دیدن چنین خواب هایی پیش از نگران شدن، بدانید که این خواب در حال هشدار دادن به شماست و از شما می خواهد تا انرژی و استعداد های ارزشمند درون خود را دریابید. آن ها مانند نوعی نعمت یا امانت در اختیار شما هستند.

از آن ها برای انجام کار های خوب و زیبا ساختن دنیا استفاده کنید، پیش از این که این استعداد ها درون شما راکد شود و برای رها شدن از آن ها به سمت انجام کار های ناپسند گرایش پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...