تعبیر خواب موقعیت ماه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب موقعیت ماه

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب موقعیت ماه به عنوان یک پدیده ی نجومی می پردازیم. ماه از سمبل های رایجی است که به کرار در داستان های افسانه ای و ادبیات عمومی از آن نام برده شده و از اهمیت و مفهوم ارزشمندی برخوردار است. شما ممکن است موقعیت ماه را در خواب های خود به اشکال مختلفی مشاهده کنید. برای درک مفهوم چنین خوابی توجه داشته باشید که ماه نماد ذهن شهودی شما می باشد و سعی دارد شما را به درک و مطالعه ی روان انسان دعوت کند. ماه سمبل خردمندی و آگاهی درونی است و موجودیتی آرام و خیره کننده دارد. شب ها در تاریکی مطلق، نور ماه به عنوان درخشان ترین منبع در آسمان دیده می شود.

نور ماه از ویژگی ها و کیفیات خورشید برخوردار نیست اما می تواند تاثیرات جالب توجهی را بر سیاره ی ما ایجاد کند. چرخه های طبیعت و زندگی ما به چرخش شبانه روز وابسته می باشد. ماه می تواند یادآور چرخه ی زندگی شبانه ی طبیعت ما و انسان ها باشد. همان طور که طبیعت برای ادامه ی حیاط خود از چرخه ی شبانه روز استفاده می کند، ما نیز در سطح روانی و ذهنی، دارای چرخه ها و تجاربی هستیم که می توان از آن ها استفاده های مفیدی به عمل آورد.

این تجارب و نحوه ی استفاده از آن ها، مستقیما بر روند تکامل ما تاثیر می گذارند. خورشید چرخه ی زندگی روزانه برای ما یاد آور کار و تلاش و رسیدگی به امورات بیرونی می باشد. اما ماه و شب به ما یاد آور می شود که لازم است به خود استراحت داده و ضمن مرور فعالیت روزانه ی خود، برای صبح روز بعد و اهدافی که در پیش داریم آماده شویم.

خوابی با موضوع موقعیت ماه از شما می خواهد تا در مورد این دوره های استراحت روانی که در زندگی به آن ها نیاز دارید توجه بیشتری را به خرج دهید. از چسبیدن به زندگی مادی و زیاده خواهی بپرهیزید چرا که نیاز های ما تنها شامل نیاز های مادی نیست. روان ما در اثر بی توجهی می تواند دچار فرسودگی و بیماری های بی شماری شود.

زمانی که در خواب خود با سمبلی مرتبط با موقعیت ماه رو به رو می شوید، از خودتان بپرسید هم اکنون کدام چرخه از زندگی من موقتا وارد فاز استراحت شده؟ این دوره شامل چه درس ها و پیغام هایی برای من بوده است؟ چگونه می توانم خود را به بهترین شکل برای فرصت ها و دوره های بعدی پیش رو آماده کنم؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...