تعبیر خواب لباس عروسی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب لباس عروسی

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب لباس عروس، به عنوان یک شی می پردازیم. لباس عروس از جمله زیباترین لباس هایی ست که می توان در دنیای بیداری و خواب ها مشاهده کرد. لباسی که به مناسبت یکی از منحصر به فرد ترین روز های زندگی یک انسان، یعنی روز ازدواج طراحی شده است. شما ممکن است لباس عروسی را در شرایط و موقعیت های گوناگونی درون خواب های خود مشاهده کنید. به طور مثال ببینید که خودتان لباس عروسی به تن دارید یا فرد دیگری لباس عروسی به تن کرده است.

تفاوتی ندارد که در دنیای واقعی ازدواج کرده اید یا یک فرد مجرد می باشید، تفسیر این خواب در مورد همه ی ما صدق می کند. ما با لباس هایی که در دنیای واقعی می پوشیم، موقعیت یا احساسات خود را به دیگران نشان می دهیم. نوع لباسی که می پوشیم بر قضاوت دیگران تاثیر گذاشته و به مناسبت لباسی که می پوشیم ممکن است برخورد های متفاوتی را نیز دریافت کنیم.

زمانی که در دنیای واقعی لباس عروسی می پوشیم، یعنی قصد داریم پیوندی را با فرد دیگری برقرار کرده و یک خانواده را تشکیل دهیم. پیوندی که در ادامه هم می تواند تجربه ای لذت بخش باشد و هم مسئولیت های متفاوتی را برای ما ایجاد کند.

لباس عروسی که در خواب می بینید را دوست دارید؟ آیا در خواب علاقه دارید که این لباس بر تن شما باشد؟ آیا با پوشیدن این لباس در خواب، جشن ازدواج نیز با موفقیت به پیش می رود؟

این خواب لزوما ارتباطی با تصمیم شما در مورد ازدواج در دنیای بیداری ندارد. ما انسان ها در سطح روانی و ذهنی نیز کاری مثل پوشیدن لباس عروس را گاها انجام می دهیم. مثل زمانی که تصمیم می گیریم فکر و ایده یا هدف جدیدی را در زندگی دنبال می کنیم. به طور مثال رشته ی تحصیلی جدیدی را دنبال کنیم، هدف معنوی خاصی را پی بگیریم یا مسائلی از این قبیل.

گاهی ما لباس عروس خود را می پوشیم و تمایل داریم که ازدواج کنیم اما خبری از داماد نیست. این خواب به این معناست که ما علاقه داریم زندگی خود را تغییر دهیم و هدف و خواسته ی جدیدی در پیش بگیریم اما هنوز دقیقا هدف خود را انتخاب نکرده ایم یا شرایط برای رسیدن به خواسته مان فراهم نیست.

گاهی هم ما لباس عروسی مان را پوشیده ایم و هم همسر خود را با لباس دامادی می بینیم اما مانعی وجود دارد که اجازه نمی دهد ازدواج ما رخ دهد. این خواب به این معناست که هم خواسته ی ما پتانسیل وقوع دارد و هم ما تلاش لازم را به خرج داده ایم اما احساسات یا خواسته هایی متضاد با هدف مان هم چنان وجود دارد که درون روان و ذهن ما رخنه کرده و اجازه نمی دهد تغییر کنیم.

در چنین شرایطی انرژی های مثبت و افکار مثبت را درون خود پرورش دهید تا تغییر مد نظرتان با سرعت بیشتری محقق شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...