تعبیر خواب کلاغ

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کلاغ

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب کلاغ، به عنوان یک حیوان می پردازیم. حیوانات از سمبل هایی بسیار پر تکرار و رایج هستند که باعث درک و شناخت بیشتر ما نسبت به ذات طبیعت می شوند. درون ما با طبیعت پیوند خورده است. ما همچنان که می توانیم از طبیعت تاثیر بپذیریم، می توانیم بر آن تاثیر گذار نیز باشیم.

در علم تعبیر خواب روان شناسی، حیواناتی که در خواب مشاهده می کنیم می توانند سمبل غرایز درونی انسان باشند. برای درک بیشتر خوابی با موضوع کلاغ، به شهرت این حیوان در دنیای واقعی توجه کنید. کلاغ پرنده ای است که به اشیای براق و چشم نواز علاقه دارد.

صدای آن گاها برای انسان ها گوش خراش است. در فرهنگ عامه گاها یک سمبل شوم در نظر گرفته شده و رنگ سیاه آن نوعی حس مرموز و مجهول بودن را ایجاد کرده است. همچنین در ادبیات عمومی، از کلاغ به عنوان سمبلی از خبرچینی یاد می شود که همه ی ما می دانیم این خصلت پسندیده نمی باشد اما انسان ها گاها به این کار علاقه ی زیادی نشان می دهند.

با وجود همه ی این توصیفات نمی توان گفت که دیدن کلاغ در خواب، یک سمبل مطلقا منفی است. برای درک این موضوع باید توجه داشته باشید که دیدن کلاغ در خواب، چه احساسی را درون شما ایجاد می کند؟

آیا در خواب خود با دیدن کلاغ، یک احساس شوم، منفی یا آکنده از ترس را تجربه می کنید؟ پس این خواب می تواند هشداری از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که از موقعیت ها یا انسان هایی که چنین احساساتی را درون شما ایجاد می کنند خودداری کنید، چرا که انرژی منفی چنین موقعیت هایی می تواند شما را نیز دچار احساسات و تمایلات بیمارگونه ی مشابه کند.

اما همان طور که گفته شد، کلاغ لزوما یک سمبل منفی نیست. ممکن است در خواب خود سمبل کلاغ را به صورت موجودی خردمند و دوست داشتنی مشاهده کنید. همان طور که در فرهنگ عامه، لزوما موجود بدی نیست. ما در داستان ها می خوانیم که کلاغ به فرزند انسان آموخت تا چگونه برادر مرده ی خود را دفن کند.

به این ترتیب، دیدن سمبل کلاغ در خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که از توانایی های ذاتی خود برای زیرک بودن و ظاهر داری و حفظ اسرار در جهت مثبت استفاده کنید. از چنین توانایی هایی برای مقابله با جهل و نادانی استفاده کرده و به دنبال افکار و دیدگاه های ارزشمندی باشید که ثروت معنوی شما را افزایش می دهند. قدرت ها همگی نوعی مسئولیت را برای ما ایجاد می کنند. همان اندازه که می توانند باعث رشد و تکامل ما شوند، می توانند سبب عقب گرد تکاملی ما شوند، البته اگر از این توانایی ها به درستی استفاده نکنیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...