تعبیر خواب فروش لباس زنانه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب فروش لباس زنانه

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب فروش لباس زنانه، به عنوان یک موقعیت می پردازیم. ممکن است در خواب مشاهده کنید که مشغول فروش لباس زنانه هستید در حالی که در دنیای واقعی شغل شما ارتباطی با لباس زنانه ندارد. چنانچه در دنیای واقعی یک فروشنده باشید نیز تفسیر آورده شده در این متن در مورد شما صدق می کند. خوابی با موضوع فروش لباس زنانه ارتباط مستقیمی با وضعیت کسب و کار شما در دنیای واقعی ندارد بلکه سعی دارد درباره ی مهارت ها و موقعیت های مهم تری در زندگی شما صحبت کند که لازم است در مورد آن ها آگاه و هوشیار باشید.

لباس هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل لباس هایی هستند که ما انسان ها بر افکار خود می پوشانیم و از این طریق با دنیای اطراف خود ارتباط می گیریم.

برای درک بیشتر خوابی با موضوع لباس، به کاربرد لباس در دنیای واقعی توجه کنید. هر چند لباس هایی که می پوشیم لزوما با درون ما همخوانی ندارد و ممکن است گاها لباس هایی را بپوشیم که کاملا در تضاد با درونیات ما هستند. خوابی با موضوع لباس نیز درباره ی آن دسته از افکار و انرژی ها یا کنش هایی صحبت می کند که معمولا در ظاهر نشان می دهیم تا بتوانیم دیگران را تحت تاثیر قرار داده یا از خود دور کنیم.

برخی افراد در دنیای واقعی هستند که علاقه ای ندارند کسی در مورد زندگی خصوصی یا افکار و درونیات آن ها کنجکاوی کند، این افراد ممکن است گاها در خواب های خود مشاهده کنند که لباس های بسیار ساده یا بی رنگ یا مشکی بر تن دارند. حال چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که در حال فروش لباس زنانه می باشیم؟

خرید و فروش در خواب، نماد تجارت های فکری یا معنوی ما می باشد که کمک می کند به رشد شخصیتی رسیده و خواسته های متعدد خود در این جهان را به سمت خودمان جذب کنیم. پس اگر در خواب خود مشاهده کنید که شما یک فروشنده ی لباس زنانه هستید، می توان اینطور استدلال کرد که شما فردی با مهارت های بخصوص هستید که می توانید به شکل های خلاقانه و زیرکانه ای بر دنیای اطراف خود تاثیر گذاشته و از این طریق به رشد شخصی برسید.

این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که از این توانایی ها در مسیر درست استفاده کرده و از استعداد های خود سو استفاده نکنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...