تعبیر خواب عنکبوت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب عنکبوت

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب عنکبوت به عنوان یک حیوان می پردازیم. برای درک خوابی با موضوع عنکبوت، به رفتار و زندگی این موجود در دنیای واقعی توجه کنید. عنکبوت قادر است با بدن خود مواد چسبناکی درست کرده و با ظرافت از آن ها نخ و بافت های منظمی ایجاد کند. پاهای عنکبوت با آناتومی و ظرافت خاص خود، او را قادر می سازد تا بر کار و غذای خود تسلط داشته باشد. این هماهنگی ها نوعی مهارت ویژه و منحصر به فرد هستند که می توان از آن ها بهره های زیادی برد. ما انسان ها نیز در سطح روانی و ذهنی، قادر به کسب مهارت هایی مثل مهارت های عنکبوت هستیم. ما می توانیم خلاقیت و ظرافت عنکبوت را به خرج داده و ایده های مختلفی را ایجاد کنیم که می توانند تضمین کننده ی امنیت و آرامش ما باشند و خواسته هایمان را به سمت ما جذب کنند.

موجوداتی مثل مار، عقاب، عنکبوت و غیره، معمولا مورد علاقه نیستند و احساس انزجار و نفرت را درون ما ایجاد می کنند. اما چنانچه به رفتار و زندگی این موجودات با دقت مشاهده کنیم، می توانیم درس های بسیار زیادی را در مورد زندگی بیاموزیم. زمانی که یک موجود به صورت ترسناک و اضطراب آور در خواب های شما ظاهر می شود، به این معناست که هنوز با درس های آن سمبل یا موجود آشنایی ندارید.

در دنیای واقعی نیز ما اغلب از ناشناخته ها وحشت داریم اما چنانچه درباره ی زیست و رفتار های حیوانات مطالعه کنیم ممکن است بسیار به آن ها علاقه مند شویم.

عنکبوت لزوما یک سمبل شوم و پلید نیست. عنکبوت در خواب، می تواند نماد یک موقعیت، ایده یا انرژی باشد که ماهیت حقیقی آن برای ما مجهول است و هم اکنون در زندگی واقعی با آن ها رو به رو هستیم. عنکبوت ها می توانند به شکلی بی صدا در یک اتاق رفت و آمد و زندگی کنند و در حواشی مختلف، برای خود جامعه یا خانه ای درس کنند. خوابی با موضوع عنکبوت می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که بهتر است با سمبل و رفتار و انرژی عنکبوت بیشتر آشنا شوید. چرا که در زندگی واقعی ممکن است به کرار با آن رو به رو شوید.

ممکن است با انسان هایی رو به رو شوید که دارای مهارت هایی مانند عنکبوت هستند. انسان هایی که با هوش و درایت خود می توانند در محدوده ی امن انسان ها رخنه کرده و خانه ای برای خود ایجاد کنند یا دیگران را به خود جذب کرده و از آن ها سو استفاده کنند.

قدرت ها مانند دو لبه ی یک تیغ هستند. شما نیز می توانیم قدرت های روانی مرتبط با سمبل عنکبوت را به دست آورید اما از آن ها در یک مسیر صحیح استفاده کنید. هیچ یک از ما محکوم به پلید بودن نیستیم.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...