تعبیر خواب دیدن گذرنامه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دیدن گذرنامه

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب دیدن گذرنامه به عنوان یک شی می پردازیم. ممکن است گذرنامه را در خواب خود به شکل ها و در موقعیت های متفاوتی مشاهده کنید. به طور مثال ممکن است مشاهده کنید که از گذرنامه برای مسافرت و خروج از یک شهر یا کشور استفاده می کنید.

همچنین ممکن است در خواب مشاهده کنید که گذرنامه ی خود را گم کرده اید یا جا گذاشته اید و مواردی از این قبیل.

برای درک خوابی با موضوع گذرنامه به کاربرد گذر نامه در دنیای واقعی توجه کنید. ما از گذرنامه برای عبور از مرز ها و مسافرت استفاده می کنیم. مسافرت های ما می تواند با اهداف و نیات متفاوتی صورت بگیرند. به طور مثال ممکن است هدف ما تجارت باشد یا به یک سرزمین جدید برویم تا تجارب لذت بخش جدیدی را به دست آوریم. همچنین ممکن است صرفا در تلاش باشیم تا از سرزمینی که برای ما مطلوب نیست دور شویم.

در هر صورت این مسافرت کردن به ما کمک می کند تا تغییرات چشم گیری را در حوزه های مختلف تجارب و زندگی مان ایجاد کنیم. و گذر نامه ها کمک می کنند تا این مسافرت ها به شکل سازمان یافته و کنترل شده تری صورت بگیرند و کسی از امکان مهاجرت سو استفاده نکند یا وارد سرزمینی نشود که شرایط حضور در آن سرزمین را ندارد.

ما انسان ها در سطح روانی و ذهنی نیز گهگاه مسافرت هایی را تجربه می کنیم و از این طریق، تجارب بسیار متفاوت و متنوعی را کسب می کنیم. اما این سفر های ذهنی گهگاه ساده نیستند و مسئولیت ها و هزینه های قابل ملاحظه ای را برای ما ایجاد می کنند. به طور مثال تصمیم می گیریم که عشق و یا یک رابطه ی عاشقانه را تجربه کنیم و از این طریق روزمره و زندگی خود را تغییر دهیم. اما ذهن و روان ما در مقابل ایجاد تغییرات ناگهانی گاها مقاومت هایی را نشان می دهد یا شرایط و محدودیت هایی را ایجاد می کنند.

در این موقع از زندگی سوالات زیادی پیش روی ما قرار می گیرد. به طور مثال از خودمان می پرسیم: آیا من آمادگی لازم برای ورود به یک رابطه ی جدید را دارم؟ آیا با هدف مناسبی قصد شروع یک رابطه را دارم؟ به چه علت می خواهم یک رابطه ی عاشقانه را تجربه کنم؟ آیا با مسئولیت های یک رابطه ی عاشقانه آشنایی دارم؟ تمام پاسخ هایی که به این سوالات می دهیم تعیین می کند که روان ما گذرنامه ی ما را صادر خواهد کرد یا خیر.

به این ترتیب خوابی با موضوع دیدن گذرنامه می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که شما در پی ایجاد نوعی تغییر در زندگی خود هستید.

با دیدن خوابی با موضوع گذر نامه از خودتان بپرسید: اخیرا میل دارم چه تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنم؟ چه کارهایی را در جهت ایجاد این تغییرات انجام می دهم؟ آیا حقیقتا آمادگی لازم برای مواجهه با این تغییر را دارم؟ ایجاد این تغییر چه مسئولیت های جدیدی را در زندگی من ایجاد می کند؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...