تعبیر خواب دریافت هدیه از پدر یا مادر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب دریافت هدیه از پدر یا مادر

در این مطلب به بررسی دریافت هدیه از پدر یا مادر به عنوان یک کهن الگو می پردازیم. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. ممکن است پدر و مادر خود را در موقعیت ها و شرایط گوناگونی در خواب مشاهده کنید. این امکان وجود دارد که در خواب، افرادی را به عنوان پدر و مادر خود مشاهده کنید که شباهتی به پدر و مادر واقعی تان در دنیای واقعی ندارد.

در علم تعبیر خواب روان شناسی، پدر و مادر سمبل آن دسته از افکار یا عادت هایی هستند که از ابتدای زندگی با آن ها متولد شده اید و بر شما تاثیر گذاشته اند. مثل فرهنگ و ارزش هایی که از ابتدای تولد با آن ها همراه می شویم و در طول مسیر رشد و زندگی، بر شکل گیری شخصیت ما تاثیر می گذارند.

حال چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنید که هدیه ای را از طرف پدر یا مادر خود دریافت می کنید؟ به ذات هدیه گرفتن در دنیای واقعی توجه کنید. هدیه یک رویداد غافل گیر کننده را به همراه دارد. ما از دریافت هدیه اغلب خوشنود می شویم چرا که هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کنیم. همچنین محتوای هدیه معمولا از قبل قابل پیش بینی نیست.

هدیه نمادی از محبت و دوست داشتن شناخته شده. ما در سطح روانی و ذهنی نیز، گاهی چنین احساسات یا تجاربی را ایجاد می کنیم.

به طور مثال فردی را تجسم کنید که از کودکی آموخته که بهتر است در جریان معاشرت با دیگران با ادب و مبادی یک سری اخلاقیات پسندیده باشد. حال این فرد طبق یک الگوی روشن که برای او تبدیل به رفتاری عادی شده است، با دیگران با ادب و نزاکت برخورد می کند. حال زمانی را تجسم کنید که این فرد به علت رفتار پسندیده ای که از خود نشان می دهد می تواند در یک موقعیت اداری رشد کند یا قلب انسانی خاص را به دست آورد. این فرد ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که در حال گرفتن یک هدیه از طرف پدر و مادر خود است.

این خواب نماد آن شادی شخصی و ذهنی فرد در اثر پی گرفتن یک رفتار یا اخلاق بخصوص می باشد.

زمانی که در خواب خود با سمبل هدیه گرفتن از پدر و مادر رو به رو شدید توجه داشته باشید که این هدیه چه احساسی را درون شما ایجاد می کند؟

این هدیه را به چه مناسبتی دریافت کرده اید و آیا از دریافت آن خوشحال می باشید؟ چنانچه در جریان این خواب احساس کردید که بابت یک رفتار ناپسند هدیه دریافت کرده اید یا خوده هدیه محتوای نامناسبی دارد در مورد رفتار ها یا اخلاقیاتی که در زندگی بیداری در پیش گرفته اید آگاهانه تر فکر کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...