تعبیر خواب تسخیر شدن خانه توسط ارواح

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب تسخیر شدن خانه توسط ارواح

در این مطلب به بررسی سمبل تسخیر شدن خانه توسط ارواح به عنوان یک موقعیت می پردازیم. خانه در تعبیر خواب روان شناسی، سمبلی از محدوده ی خصوصی و آرامش روانی ما می باشد که لازم است در هر موقعیتی این مقدار از آرامش را در اولویت قرار داده و حفظ کنیم.

ارواح و موجودات متافیزیکی منفی اغلب تجربه ای ناخوش آیند را در خواب های ما ایجاد می کنند. در زندگی واقعی، گاها اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود به طور ناگهانی آرامش خود را از دست بدهیم. تسخیر شدن خانه توسط ارواح سمبل آن موقعیت های متجاوزانه ای است که ممکن است گاها در طول روز تجربه کنیم. به طور مثال ممکن است همکار مزاحم و سو استفاده گری بر سر راه شما قرار گیرد و در مورد زندگی خصوصی و احوالات شخصی شما پرسش هایی را مطرح کند که جواب دادن به آن ها می تواند برای شما احساس ناامنی و ناراحتی ایجاد کند.

چنین مواجهه هایی به طور ناگهانی هجومی از انرژی های منفی را ایجاد می کند و می توانند تمام روز فکر ما را به خود مشغول کنند. خوابی با موضوع تسخیر شدن خانه توسط ارواح از شما می خواهد تا به پاکسازی انرژی های منفی، افکار زائد و نگرانی هایی بپردازید که طی روز ها یا ماه های اخیر، آرامش روانی شما را مختل کرده اند.

شاید لازم باشد تا از موقعیت ها یا انسان های منفی مدتی فاصله بگیرید یا برای افراد حیله گر و سو استفاده گر یا نادان، قاطعانه توضیح دهید که محدوده ی خود را حفظ کنند. به طور مثال شاید وقت آن باشد که صریحا به همکار کنجکاو و سو استفاده گر خود توضیح دهید که علاقه ای ندارید به پرسش های او در مورد مسائل خصوصی زندگی تان پاسخ دهید و لازم است حد و مرز خود را حفظ کند.

دیدن چنین خواب هایی به معنای پلید یا گناهکار بودن شما نیست. زمانی که انسان در یک محیط یا جامعه ی بیمار و سطح پایین زندگی می کند، مواجهه با چنین موقعیت ها و انرژی هایی کاملا طبیعی می باشد. اما شما می توانید با تقویت مهارت هایی، از خود در مقابل چنین انرژی هایی تا حد زیادی محافظت کنید.

در مقابل انرژی ها، قدرت در دست افرادی نیست که ثروت مادی، زیبایی ظاهری یا برج های بلند دارند، بلکه قدرت واقعی متعلق به افرادی است که با انواع انرژی آشنایی داشته و مهارت های روانی ارزشمندی را کسب کرده باشند.

خوابی با موضوع خانه ی تسخیر شده توسط ارواح از شما می خواهد تا در این برهه از زندگی به تقویت آن دسته از مهارت هایی بپردازید که به شما کمک می کند تا محدوده ی آرامش روانی خود را مدیریت و حفظ کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...