رمان بازگشت به لموریا 2| پست هفتاد و سوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

و الهه خواب دیده که وارد سیر بازی شبیه سازی شده. الهه خیلی از جملات رو ناقص یا نیمه کاره نوشته و فضاسازی هاش کم بود، اما به کمک خواب هایی که این مدت درباره ی بازی شبیه سازی دیدم تونستم تا حدی درک کنم که داستان از چه قراره. الهه میگه که اول یک مرحله رو طی کرده ولی هیچ چیز از مرحله ی اول بازی شبیه سازی به یاد نداره.

توی مرحله ی دوم وارد فضای آزاد بازی شده، یعنی همین مرحله ای که الان در حال طراحیش هستیم. یک ایالت یا کشور که مناطق مختلف داره، آدم ها می تونن درونش کارهایی مثل تفریح، خرید، پارک های آبی، ورزش، مکالمه و دوستی با دیگران و انواع و اقسام ماجراجویی ها رو تجربه کنن. ظاهرا الهه حسابی توی این مرحله چرخ زده. بیشتر هم جذب مغازه و فروشگاه ها شده و دوستانی هم پیدا کرده.

الهه میگه که حرکت شون توی شهر به صورت تور گردشگری بوده و سرپرست داشتن و این سرپرست، زمان حضور افراد توی هر مرحله رو تعیین می کرده.

به طور مثال باید طی نیم ساعت توی بازار چرخ می زدن، بعد از این؛ مدیر تور جمع شون می کرده و می رفتن برای یک منطقه ی دیگه و یک تجربه ی جدید. خرید هایی که انجام می دادن هم مهم بوده. چون پولی که دست شون بود به اندازه ای نبوده که بتونن هر چیزی که لازم دارن یا به عبارتی هر چی که دوست دارن بخرن.

اینطور که الهه تعریف میکنه، ظاهرا این مرحله ی تجارب که تموم میشه، سیستم بازی یک سری سوالات رو به صورت کتبی می پرسه. جوابی که بازیکن به این سوالات میده هم تعیین کننده ی میزان امتیاز و تجربه اش در مرحله ی بعدی میشه.

مرحله ی آخر، مبارزه با یک دیمون بوده. اما الهه یک رقیب هم داشته. الهه میگه: من نمی دونستم چرا این دختر همزمان با من توی میدون جنگه.

به هر صورت الهه و رقیبش باید هر کدوم با هیولای جداگونه ای می جنگیدن.

الهه می گفت که: احساس می کنم این دختری که به عنوان رقیب حضور پیدا کرده بود رو برای عصبی کردن من فرستاده بودن.

کمی طول کشید تا بفهمم منظور الهه چیه. اما با توجه به شناختی که از الهه و تفسیر خواب هاش طی سال های اخیر به دست آوردم، احساس می کنم که این رقیبی که توی خواب دیده، سایه ی شخصیتی الهه بوده. الهه همیشه دختر هایی حسود و عشوه گر رو توی خواب هاش می بینه. این کهن الگو رو تا به حال چندان نشناختم. چون چندان پیش نمیاد که توی خواب هام به صورت آزار دهنده ببینمش. احتمالا اگر من وارد این مرحله ی آخر بشم، رقیبم یک مرد میانسال باشه یا یک بچه ی شرور.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...