رمان بازگشت به لموریا 2| پست پنجاه و هشتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

فکر می کنم بهترین وضعیت مشاهده ی این سمبل ها حالتیه که این موجودات میل نداشته باشن که به فرد نزدیک بشن و از قلمرو روان بیننده ی خواب بترسن و فاصله بگیرن. اما این سوال پیش میاد که چطور میشه وضعیت روانی رو در مقابل این انرژی ها ایمن سازی کرد؟ در واقع مهارت های روانی ای که در طول زندگی در حال یادگیریشون هستیم، هر کدوم یک انرژی یا دیوار محافظتی قوی در مقابل بخشی از آفت ها یا ویروس های روانی ایجاد می کنه.

مهارت های روانی تا حد زیادی مثل فرآیند واکسیناسیون عمل می کنن و کمک میکنه که روان فرد، نسبت به ویروس، مقاومت پیدا کنه و ویروس نتونه درون روان این فرد واکسینه شده بقای خودش رو حفظ کنه.

مهارت های روانی به ما کمک می کنن تا تصمیم های عاقلانه تری بگیریم. تصمیمات نادرست متعدد، داستان تاریخ و زندگی فردی ما رو بیشتر شبیه به یک فاجعه می کنه تا تجربه ای سازنده و لذت بخش.

چند سال پیش، لوسی خوابی رو درباره ی سمبل موجود پلید تعریف کرد که واقعا برام جالب و خوش آیند بود. لوسی می گفت: خواب دیدم که به همراه چند نفر از راهنما های روحیم، آسمون ها رو کاوش می کنیم و تغییرات جهان رو در سطوح وسیع تری مشاهده می کنیم. دیدم که شاهراهی برای ساکنین فعلی سیاره ی زمین ایجاد شده. این شاهراه به روح های ساکن سیاره اجازه میداد که سریع تر تکامل پیدا کنن و اطلاعات بیشتری کسب کنن. در واقع دیدم که این ارواح به سرعت در حال صعود و حرکت به طرف سورس هستی بودن. اما کنار این شاهراه، موجودی رو دیدم که کاملا برام آشنا بود. برای همه ی ما هویتش واضح بود. اون شیطان بود.

لوسی گفت که: من شیطان رو به شکلی دیدم که عشق و علاقه ی زیادی به تکامل و علم داشت و با روح هستی صحبت می کرد. شیطان عصبانی بود و انتقاد داشت. اون با باز شدن این شاهراه مخالف بود. میگفت: یه راهی برای این ارواح سطح پایین باز شده و دارن به راحتی به قدرت ها و اطلاعاتی دست پیدا می کنن که حقشون نیست...

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...