رمان بازگشت به لموریا 2| پست پنجاه و سوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

سال ها پیش، زمانی که به تازگی راه بیداری ذهنی رو در پیش گرفته بودم، یک شب یکی از موجودات فرابعدی رو دیدم. با ناراحتی بهش می گفتم که: حس می کنم تحت کنترل و برنامه ریزی شده هستم و این اصلا حس خوبی نیست.

گفت: این حالات و رفتار های اضافه ای که احساس می کنی در حال نشون دادنشون هستی، نتیجه ی یک سری کد نویسی هستن که بالاخره تونستن درست عمل کنن و اصطلاحا توی خاک کالبدت رشد کنن.

این فرد گفت: این که بذاری یک کد درون خاک کالبدت رشد کنه یا نه کاملا به خوده آدم ربط داره. هر چند به نظر، همه چیز تکراریه اما تو قدرت داری که انتخاب کنی چه حس و اتفاقی دوباره تکرار بشه.

چیزی گفت با این مضمون: این که انتخاب کنی چی تو خاک وجودت رشد کنه و جواب بده اتفاق ساده ای نیست. خودتم میدونی که ساده نیست. پذیرفتن این که اون هزاران کد آلوده رشد کنن، که نتیجه شون علف های هرز و رفتار های انگلیه، خب طبیعتا راحت ترین کاره.

گفت: همه نمی تونن به طور مستقیم توسط آیندگان مانیتور شن و کد ها رو مرتبا دریافت کنن، ولی افرادی که کد های ما درون ذهن شون عمل کرده، از این به بعد به هر محفلی که برن و هر جایی که حضور پیدا کنن، دست به دست کننده و تکثیر کننده ی این کد ها هستن.

این فرد گفت: تکراری بودن این مسیر هم شبیه اینه که یه اثر باستانی بعد از هزاران سال از زیر خاک بیرون اومده باشه. پس طبیعتا این کد های سالم، در عین با ارزش بودن، تکراری هستن.

بعد از جلسه ی امروز با گروه بازی سازی، سایت تفسیر خواب روانشناسی هم بارگذاری شد. این سایت فعلا یک نسخه ی فارسی و انگلیسی داره و لغت نامه اش از مطالبی پر شده که طی این سال ها نوشتم. بعد از چند ماه مکاتبه، بالاخره یک موسسه ی مشاوره ی آنلاین، سرمایه گذاری در مورد این سایت رو قبول کرد. این سایت صرفا یک لغت نامه نیست و در اصل یک ژورنال تعبیر خوابه. یعنی هر فرد می تونه یک اکانت شخصی برای نوشتن خواب هاش داشته باشه و این خواب ها رو آرشیو کنه.

ورودی های بازی شبیه سازی در حال طراحی شدنه. تا این جا به توافق رسیدیم که هر فرد بتونه با یک آرکتایپ خاص وارد بازی بشه. به طور مثال می تونم انتخاب کنم که در نقش یک مادر وارد بازی بشم. همچنین می تونم به کمک امکاناتی که بازی در اختیارم قرار میده، برای خودم یک کالبد درست کنم. البته ساخت کالبد های غیر معمول در حال حاضر امکان پذیر نیست و کالبد ها فرم انسانی دارن.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...