رمان بازگشت به لموریا 2| پست چهل و دوم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

کیهان از یک جریان آزاد انرژی برخورداره و ما درونش غوطه ور هستیم. ما انرژی رو بسته به وضعیت روانی و قدرت هایی که در طول زمان کسب کردیم ممکنه از منابع مختلفی به دست بیاریم. مثلا یکی از مهم ترین منابع کسب انرژی برای بشر زمینی و خیلی از موجودات ساکن زمین، خوراکی ها هستن. خوراکی ها صرفا برای سیر کردن شکم نیستن. خوراکی ها ما رو درمان می کنن، رشد میدن و روی غدد و احساسات درونی ما تاثیر میذارن.

به هر صورت ما بعد از کسب انرژی، می تونیم اون ها رو به کمک سیستم چاکرای بدن، دستخوش تغییراتی کنیم یا به عبارتی بافت انرژی ها رو تغییر بدیم و کیفیت این فرایند بستگی به انتخاب و آگاهی خودمون داره.

هاله ی انرژیکی اطراف ما نشون میده که ما اغلب به چی فکر می کنیم و دغدغه ی ما چی هست... این رنگ غالب هاله، اغلب طی زندگی های مختلف شکل می گیره و در طول یک زندگی هم ناگهان تغییر نمی کنه.

به طور مثال، اگر من الان خشمگین بشم ممکنه که یک رنگ سرخ تیره و با بافت بی نظم یا سنگین، موقتا درون هاله ام ظاهر بشه. این رنگ سرخ ممکنه صرفا به اندازه ی یک سکه ی کوچیک وسعت داشته باشه. و این رنگ بعد از چند ساعت به کل از بین میره یا به عبارتی حل میشه.

افرادی که روان رو مطالعه می کنن، اکثرا هاله ای به رنگ آبی روشن دارن. این رنگ بیشتر به چاکرای گلو نسبت داده میشه. هر چند من طی زندگی های مختلف غالبا یک نقاش یا نویسنده بودم اما از زمانی که پیش لمورین ها بودم و قبل از جنگ لموریا و آتلانتیس، هاله ی من به همین رنگ بود. هر چند طی دوره هایی که بین مردم سطح سیاره ی زمین یا سیارات هم سطح زمین تناسخ پیدا کردم، اصلا علمی به اسم روان شناسی نبوده، اما همیشه با پرسش هایی در مورد روان آدم ها فکرم رو مشغول می کردم و همیشه دنبال جواب چنین سوال هایی بودم: چرا برخی موجودات ناراحتن؟ چرا غصه می خورن؟ شادی چیه؟ چطور میشه یک موجود رو شاد کرد؟

در حال حاضر و روی سیاره ی زمین، علم روانشناسی، علم کهنی محسوب نمیشه. اما میشه حدس زد که فیلسوف هایی که درون روان و چیستی انسان جست و جو می کردن، اکثرا رنگ آبی زیادی درون هاله شون داشتن. گرچه طیف هاله ی فیلسوف ها اغلب رنگ سرد تر یا پر رنگ تری داره. رنگ آبی دریایی، یا آبی کاربنی.

بیشتر دوستان من در قوم لمور هم هاله هایی از طیف نیلی، بنفش، آبی فیروزه ای، آبی کاربنی و آبی آسمونی دارن. تیدیان در حال حاضر، هاله ای به رنگ آبی داره اما طیف هاله ی تیدیان به مراتب از هاله ی انرژیکی من پر رنگ تره.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...