رمان بازگشت به لموریای 2| پست بیست و هشتم

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

بنابراین به تفحص و تحقیق درباره ی انواع شکل حیات بر روی زمین پرداختند. درست همان طور که در فیلم سیاره ی میمون ها نشان داده شده، شروع به جمع کردن ما در آتلانتیس و بررسی ژنتیکی ما کردند و مدت ها بعد، چندین هزار سال بعد، آماده ی تغییر ژنتیکی ما شدند. و نتیجه این شد که تمام هوموساپین ها یا تغییر کردند و یا اگر تغییر نکردند، از بین برده شدند یا تبدیل به برده شدند و در نتیجه ی بردگی از میان رفتند.

موجودی تولید شد که هوموآتلانتیسی می نامیم. موجودی با دی ان ای خالص بیگانگان و دی ان ای خالص بشری. همه ی ما بازماندگان هوموآتلانتیسی هستیم.

موجودات بیگانه، برادری مار یا مردم مار نامیده می شدند نه به این دلیل که شبیه مار بودند. بعدا در مورد دلیل این نامگذاری صحبت خواهیم کرد. عنوان شاعرانه تر فرزندان مار را به عنوان اولین دسته ی تولیدی آن ها داده اند.

....فرزندان اول، دی ان ای انسانی نیز داشتند و در نتیجه دارای حس وصل بودن به معنویتی بودند که پدرانشان از آن بی بهره بودند. و زمانی فرا رسید که این فرزندان دیگر نمی خواستند برده ی اربابانشان باشند. این فرزندان از این جهت که هم هوش سرشاری داشتند و هم ارتباط با معنویت، موجودات جالبی بودند. نه همه ی این فرزندان، ولی دسته هایی از آن ها، آپالاسیا و بردگی را ترک کردند و به قاره ی اوسیانا که ما امروز با نام لموریا می شناسیم مهاجرت کردند.

...مایلم تکرار کنم که سیاره ی ما در گذشته های دور مورد بازدید بیگانگان قرار گرفته است. وقتی چیزی از یک منبع بیگانه یک ارگانیسم را تسخیر می کند چه شده است؟ آلودگی ویروسی اتفاق افتاده. مردم از من میپرسند چه باید بکنیم؟ پلاکارد محافظت آمیز به دست بگیریم؟ با تیر و کمان به آن ها حمله کنیم؟ چنین اقداماتی بی تاثیر خواهد بود. آن ها زمین ما را تسخیر کرده اند و شرایط درست مانند آلودگی ویروسی یک ارگانیسم است.

یک پزشک کل نگر در چنین موردی چه تجویزی خواهد داشت؟ چاره در تقویت سیستم ایمنی است. زمین هوشمند است. زمین می داند چه باید بکند. زمین زنده است. زمین دوست ندارد این آفت ها آلوده اش کنند. زمین هوشمند است و می داند چطور خود را از شر این آفت خلاص خواهد کرد. فکر می کنید رقص های آیین اژدها و روح که سرخ پوستان آمریکایی انجام می دهند چه هستند؟ هر آنچه تمام شمن های دنیا به روش های مختلف انجام می دهند برای تقویت سیستم ایمنی زمین است. به همین دلیل است که سرآویز هایی به شکل حیوانات می پوشند. به همین دلیل است که بومیان سراسر زمین کشته شده اند و می شوند. هر جا سیستم ایمنی زمین تقویت شود، برادری تاریکی خبردار می شود. درست مثل یک انگل که وارد ارگانیسم شده باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...