تعبیر خواب محافظت از فرزندان

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب محافظت از فرزندان

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب محافظت از فرزندان به عنوان یک کنش انسانی می پردازیم. خوابی با موضوع محافظت از فرزندان می تواند در اشکال و موقعیت های گوناگونی در خواب های شما ظاهر شود. به طور مثال ممکن است مشاهده کنید که خودتان صاحب فرزند یا فرزندانی هستید و از آن ها در مقابل تهدید ها، خطرات و آسیب های محیطی، محافظت به عمل می آورید.

همچنین ممکن است مشاهده کنید که فرد دیگری صاحب فرزند است و از آن ها در مقابل یک تهدید محافظت می کند. گاها ممکن است حیواناتی را در خواب خود مشاهده کنید که از فرزندان خود محافظت می کنند و پس از بیدار شدن از خواب، از خودتان بپرسید که چرا چنین خوابی را مشاهده کرده اید؟

در علم تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و روان خودمان هستند. فرزند شما در خواب، نماد آن دسته از اهداف و مقاصدی است که در زندگی بیداری در پیش گرفته اید. به ذات فرزند آوری در دنیای واقعی توجه کنید. داشتن یک فرزند، مسئولیت های متعددی را برای ما ایجاد می کند، و لازم است تا میزان قابل توجهی از انرژی و وقت خود را صرف او کنیم در عین حال به علت لذت بخش بودن این تجربه، انسان ها از دیرباز در مورد فرزند آوری اقدام می کنند.

آن ها در مقابل تهدیداتی که متوجه فرزند آن هاست هوشیاری به خرج داده و راهکار های گوناگون یا خلاقانه ای را در پیش می گیرند.

ما در سطح روانی و ذهنی نیز دارای مسئولیت هایی هستیم که مانند یک فرزند برای ما مهم و عزیز هستند و پرورش و به ثمر رساندن آن ها کار ساده ای نیست. به طور مثال شما با تلاش زیاد در یک رشته ی دانشگاهی ارزشمند قبول می شوید. این موقعیت تحصیلی در نظر شما از محبوبیت برخوردار است و برایتان مهم است که آن را حفظ کرده و نتیجه ی تلاش و صبر و مسئولیت پذیری خود را در طول زمان ببینید و در مجموع این دوره ی تحصیلی، برای شما یک تجربه ی ارزشمند و خوش آیند را ایجاد کند.

خوابی با موضوع محافظت از فرزندان از شما می خواهد تا از خود و موقعیت های ارزشمند زندگی تان در مقابل تهدیدات بیرونی محافظت به عمل آورده و اجازه ندهید که افراد یا افکار منفی، بر رشد و پیشرفت شما تاثیر بگذارند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...