تعبیر خواب روشن نشدن چراغ توالت

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب روشن نشدن چراغ توالت

ممکن است در خواب مشاهده کنید که در حین استفاده از سرویس بهداشتی یا توالت با مشکل های مختلفی رو به رو می شوید. توالت یک سمبل رایج در خواب های اغلب ماست چرا که این خواب در نتیجه ی سرگردانی ها و استرس ها یا سهل انگاری در مورد پاکسازی انرژی های منفی ظاهر می شود تا به ما یادآور شود که تداوم این شیوه از سرکوب و فشار می تواند سلامت ما را به خطر اندازد. همان طور که انجام ندادن درست عمل گوارش و دفع و سهل انگاری در توجه به این دسته از نیاز های بدن می تواند مشکلات شدیدی را در سطح کالبد فیزیکی ایجاد کند.

پس زمانی که شما در خواب با سمبل توالت رو به رو می شوید، یعنی لازم است در مورد انرژی های منفی و احساسات اضافی و سطح پایینی که درون خود انباشته کرده اید به آگاهی برسید. حال اگر در خواب مشاهده کنید که چراغ توالت روشن نمی شود یا به طور کلی فضای توالت تاریک است باید بدانید که تاریکی می تواند سمبل عدم آگاهی شما از موقعیت باشد. به طور مثال در زندگی واقعی، احساسا خستگی و فرسودگی به شما دست داده است و در عین حال کار های زیادی را انباشت کرده اید و از خود می پرسید که چرا مثل قبل کارایی لازم را ندارید؟ چرا نمی توانید مثل انسان های دیگر با انرژی معمول کار کنید؟ یا چرا مدام ذهن و روان شما مانع پرداختن به کار ها و وظایفتان می شود؟

شما در این زمان فراموش کرده اید که راه حل چیست. ممکن است فراموش کرده باشید که چگونه و طی چه فرایندی ذهن شما پر از افکار و احساسات منفی شده است و حال در حال حمل کردن این بار اضافی، سنگین و خسته کننده باشید. خوابی که مشاهده می کنید از شما می خواهد تا در ابتدا آگاه باشید که چه چیزی در حال خسته کردن و هدر دادن انرژی شما می باشد. در مرحله ی بعد به یاد آورید که چگونه می توان این بار سنگین را از روی دوش برداشت.

ممکن است نیاز به مراقبه، مسافرت یا یک استراحت چند روزه داشته باشید یا وقت گذراندن با دوستان، برای شما آرامش لازم را فراهم کند.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...