تعبیر خواب اسب

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب اسب

حیوانات، زمانی که در خواب ظاهر می شوند، سمبل غرایز انسانی می باشند که در صورت تربیت و کنترل صحیح می توانند باعث رشد و تکامل فرد رویابین و جامعه ی اطراف او شوند. اسب در سمبل شناسی و تعبیر خواب، نماد نجابت و رفتار محجوب می باشد. بسیار اهمیت دارد که در خواب خود، اسب را به چه شکل و در چه موقعیتی مشاهده می کنید.

این خواب می تواند نماد آن دسته از خدمات و کمک های شما به جمع دوستان یا انسان های جامعه باشد. در این حالت باید بدانید که در خدمت رسانی های جمعی، لزوما نمی توانیم جواب مناسبی را از تمام افراد دریافت کنیم و ممکن است گاها مورد قدر ناشناسی قرار بگیریم. این مفهوم صدق می کند مخصوصا اگر در خواب خود، تعداد زیادی اسب را مشاهده کنید. از همین جهت، خیر و منفعت جمعی رساندن به انسان ها، تنها از انسان هایی با روح بزرگ و رفتار برتر ساخته است.

تفاوتی ندارد که در خواب شما، اسب ها متعلق به چه کسی هستند. در تعبیر خواب روان شناسی، تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این افراد، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید، چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

با دیدن سمبل اسب در خواب، از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، مشغول انجام چه کار ها یا پروژه هایی هستید که از طریق آن ها، منفعت یا سودی به انسان ها می رسد؟ هدف و انگیزه ی شما از انجام این فعالیت ها تا چه اندازه واضح و روشن می باشد؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...