تعبیر خواب هدیه گرفتن لباس

نوشته شده توسط:ارغوان | ۲ دیدگاهتعبیر خواب هدیه گرفتن لباس
آپدیت ۲۰۲۲
ممکنه در عالم خواب ببینید که فردی به شما لباس هدیه میده و این موضوع احساسات مختلفی رو درون شما ایجاد کنه. هر کدوم از این موقعیت ها به شکل متفاوتی تعبیر میشن و باید دقت کنید که اولا لباس رو از طرف چه افرادی هدیه میگیرید و دوما به لباسی که هدیه میگیرید چه احساسی دارید.
اگر در عالم خواب ببینید که از لباسی که هدیه گرفتید خوشتون میاد پس این نماد یک احساس خوب مثل ارزشمند بودن یا اعتماد به نفس هست که دریافت میکنید. به طور مثال ممکنه معاشرت با برخی افراد یا پرداختن به یک کار خاص باعث بشه که احساس خوب و مثبتی به خودتون داشته باشید. اما باید بدونید که لباس ها نماد اون وجهه از شخصیت شما هستن که بیشتر حالات اجتماعی شما رو شامل میشن و چندان ارتباطی به درونیات شما ندارن.
همونطور که در واقعیت به راحتی میشه پوسته ی لباس رو عوض کرد و تغییر داد و فردی که یک لباس خوب پوشیده لزوما باطن خوبی نداره. یا فردی که لباسی چروکیده و زشت پوشیده لزوما باطن بدی نداره. لباس ها بعضا میتونن بسیار فریب دهنده ظاهر شن. وقتی در عالم خواب با سمبل لباس رو به رو میشید مثل این میمونه که برخی حالات و رفتار ها رو در قالب لباس ببینید و به ظاهر برخی مسائل پی ببرید و بتونید از باطن اون فرد یا مساله جداش کنید.
مثلا اگر در عالم خواب دیدید که فردی به شما لباس هدیه میده و این لباس زیبا هست، لزوما به این معنی نیست که فرد مذکور واقعا به لحاظ باطنی هم حس خوبی به شما داره و قصد داره به شما حس خوبی بده. ممکنه در ظاهر پیشش حس خوبی داشته باشید و بهتون یک اعتماد به نفس ظاهری بده ولی در باطن ممکنه اصلا نخواد حس خوبی رو درون شما ایجاد کنه. اما ممکنه فردی که در عالم خواب به شما لباس هدیه میده رو اصلا در واقعیت نشناسید یا باهاش هیچ ارتباطی نداشته باشید. در این حالت بهتره بدونید که یک انرژی که شباهت زیادی به شخصیت اون فرد داره در حال نزدیک شدن یا درگیر شدن با زندگی شما هست. مثلا ممکنه یک بازیگر رو ببینید که به شما لباس هدیه میده. برای تعبیر این خواب توجه کنید که این بازیگر چه احساساتی رو درون شما زنده میکنه و برای شما نماد چه افکار و رفتارهایی هست؟ آیا این ویژگی ها مثبتن یا منفی؟ اگر این بازیگر یک سری رفتارها و احساسات منفی داره پس باید مراقب باشید که به لحاظ رفتاری به ایشون شباهت پیدا نکنید چون اتفاقاتی در مسیر زندگی شما هست که سعی داره شما رو به این فرد شباهت بده. ولی اگر ایشون برای شما نماد یک شخصیت و رفتار مثبت هست پس شما در مسیر شباهت پیدا کردن به شخصیت ایشون هستید و تصمیمات خوبی گرفتید و بهتره تصمیماتتون رو پیگیری کنید.


تعبیر خواب هدیه گرفتن لباس

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب هدیه گرفتن لباس به عنوان یک موقعیت می پردازیم. لباس ها از جمله اشیایی هستند که به کرار در خواب ها به عنوان موضوع خاص و قابل توجه ظاهر می شوند.

ممکن است در خواب مشاهده کنید که فرد مورد علاقه ی شما تصمیم گرفته است تا لباسی را به شما هدیه دهد. ممکن است این هدیه را از سمت فردی دریافت کنید که در دنیای واقعی نمی شناسید یا احتمال دریافت هدیه از سمت او محال به نظر برسد.

در دنیای خواب ها هر اتفاقی پتانسیل وقوع دارد. به طور مثال ممکن است مشاهده کنید که از طرف یک بانک به شما یک لباس هدیه می دهند و بعد از بیدار شدن از خواب، این سوال برای شما پیش بیاید که چرا با همچین موقعیتی رو به رو شده اید؟

برای خوابی با موضوع هدیه گرفتن لباس، به نقش و کاربرد لباس در دنیای واقعی توجه کنید. لباس ها به ما کمک می کنند تا از بدن خود در مقابل چشم انسان ها و عوارض محیط محافظت کنیم، همچنین لباس ها به ما کمک می کنند تا موجود زیبا تری به نظر برسیم و بسیاری اهداف دیگر. با این حال، لباس یک پوسته است و مانند یک پرده یا مانع بین بدن ما و محیط اطراف است. به همین علت است که نمی توان به کمک لباس ها، به مهم ترین ویژگی های درونی افراد پی برد. انسان ها به راحتی می توانند با تغییر لباس های خود یکدیگر را فریب دهند. ما در سطح روانی و ذهنی نیز دارای امکاناتی هستیم که به ما کمک می کنند تا از خود در مقابل دیگران نوعی پرده یا مانع قرار دهیم تا در نگاه اول موجود خاصی جلوه کنیم و مواردی از این قبیل.

به طور مثال شما امروز چند اصطلاح جدید را می آموزید یا ادبیات جدیدی را یاد می گیرید و از این طریق به شکل جدیدی صحبت کرده و با محیط خود ارتباط برقرار می کنید. شما ممکن است از این مهارت جدید استفاده کنید تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید یا به شکل خاصی با کلام و رفتار خود، از خود در مقابل دیگران و قضاوت ها یا خواسته هایی که دارند محافظت کنید. به همین دلیل است که سمبل لباس ها تا این اندازه شایع و مهم هستند. همان طور که در زندگی واقعی، بدون لباس ها نمی توانیم زندگی اجتماعی مد نظرمان را ایجاد کنیم، در سطح روانی و ذهنی نیز بدون داشتن لباس های روانی، قادر به ایجاد یک رفتار یا کنش یا احساس بخصوص نیستیم.

فردی که در خواب خود از او به عنوان هدیه یک لباس دریافت می کنید، سمبل یک انرژی، فکر یا دیدگاه جدید می باشد که در معرض تاثیر پذیرفتن از او هستید. به طور مثال اگر مشاهده کردید دوست شما قصد دارد لباسی به شما هدیه دهد، از خودتان بپرسید که دوست من دارای چه ویژگی برجسته و مهمی است و مهم ترین تاثیری که تا کنون بر نحوه ی ادیشیدن من نهاده است چیست؟

این پرسش ها به شما کمک می کند تا متوجه شوید دوست شما سمبل چیست و چرا در خوابتان ظاهر شده است.

هدیه گرفتن معمولا تجربه ی بسیار خوبی است چرا که معمولا بدون توقع و پیش بینی صورت می گیرد یا حداقل عرف دریافت هدیه به این صورت است. ما در سطح روانی و ذهنی نیز بار ها هدیه هایی از دنیای اطراف خود دریافت می کنیم. به طور مثال کتابی را به طور رایگان مطالعه می کنیم یا فیلمی را به طور رایگان مشاهده می کنیم. رسانه ها افکار بسیار متنوعی را به طور رایگان نشر می دهند چرا که قصد دارند انسان ها را تحت تاثیر قرار دهند.

چنین افکاری حامل انرژی بخصوصی هستند و این انرژی ها در خواب، ممکن است به صورت سمبل لباس ظاهر شوند. چرا که به این صورت می توانید متوجه شوید آیا انرژی هایی که در حال دریافت آن ها هستید، هدیه ی مناسبی هستند؟ آیا لباسی که رسانه ها از شما می خواهند بپوشید، لباس مناسبی برای افکار و شخصیت شما می باشند؟

با دیدن خوابی با موضوع لباس، توجه داشته باشید که چه انتخاب هایی پیش روی شماست و چه انرژی هایی به سمت شما سرازیر شده است. آیا افکاری که به رایگان نشر داده می شوند همگی دارای ماهیت و نیت مناسبی هستند؟ پیش از تاثیر پذیرفتن از هر ایده، فکر یا انرژی ای، توجه داشته باشید که این موضوع شما را در معرض موقعیت ها و تجارب جدیدی قرار خواهد داد و مسئولیت های جدیدی را برای شما به وجود خواهد آورد. از پوشیدن لباس هایی که مناسب شخصیت شما نیست و باعث می شود رفتار هایی را از خود بروز دهید که آرامش روانی و قلبی شما را به خطر اندازد خودداری کنید.

 • Unknown

  Unknown

  • ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۷:۵۶

  اگه يكي تو خوابش ببينه كه يه فاميل كه فوت شده برايه من لباس خيلي قشنگ اورده چي ميشه

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام تعبیر خوابتون رو می تونید از لینک زیر مطالعه کنید:
  https://www.aquatabirkhab.ir/posts/310441-%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86
 • شهرام

  شهرام

  • ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۵:۳۹

  چقدر زیبا و کامل توضیح دادید

  پاسخ مدیر (arghavan ):   سلام وقتتون بخیر، خیلی ممنونیم ازتون. موفق باشید.