تعبیر خواب جلب توجه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب جلب توجه


در این مطلب به بررسی تعبیر خواب جلب توجه به عنوان یک کنش انسانی می پردازیم. ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که در تلاش برای جلب توجه دیگران هستید، همچنین ممکن است مشاهده کنید که دیگران قصد دارند توجه شما را به خود جلب کنند و این سوال برای شما پیش آید که این خواب در مورد چه موضوعی صحبت می کند و در پی دیدن این خواب، چه اتفاقاتی پتانسیل وقوع دارند؟

در علم تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. بسیار اهمیت دارد که با خود صادق باشید و درک کنید که فردی که در خواب مشاهده می کنید برای شما سمبل چه احساس یا طرز فکری می باشد؟ به طور مثال اگر در خواب مشاهده کردید که فرد مورد علاقه ی شما در تلاش است توجه شما را به خود جلب کند، می توان اینطور استدلال کرد که فرد مورد علاقه ی شما، سمبل مهم ترین هداف و آرزو های قلبی شما در زندگی می باشد. این آرزو ها لزوما به آن فرد خاص محدود نمی شوند و می توانند شامل آرزو های شما در مورد کسب تجارب بسیار مختلفی باشند. وقتی فردی در خواب شما در تلاش است تا توجه شما را به خود جلب کند می توان اینطور استدلال کرد که شما با کار ها و اعمال خود، توانسته اید بر محیط اطراف خود تاثیر بگذارید و موقعیتی خاص در حال نزدیک شدن به شما می باشد و ممکن است قرار گرفتن در این موضعیت، مسیر زندگی شما را کاملا متحول کند.

به طور مثال اگر در دنیای واقعی در نقش یک روزنامه نگار زندگی می کنید، مطالبی که می نویسید، به تدریج سبب می شود تا موقعیت ها و افرادی هم نظر یا هم فرکانس با مطالب خود را جذب کنید. حتی اگر قلبا علاقه ای به موضوع نوشته های خود نداشته باشید و این کار را برای کسب سود و منفعت شخصی انجام دهید. چنین وضعیت هایی می توانند در قالب خوابی با موضوع جلب توجه ظاهر شوند. چنین خوابی می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که در مورد افراد و موقعیت هایی که خود را در معرض شان قرار می دهید آگاه باشید. مسئولیت تمام کار ها و انتخاب هایی را که انجام می دهید در نهایت بر عهده ی خودتان می باشد و عواقب این تصمیمات، تجارب شما از زندگی را شکل می دهند.

با دیدن خوابی با موضوع جلب توجه از خودتان بپرسید که در حال حاضر و در زندگی بیداری، به واسطه ی کارهایی که انجام می دهید، در حال هم سو شدن یا هم فرکانس شدن با چه افراد و موقعیت هایی هستید؟ آیا از انرژی ای که در حال تولید آن هستید رضایت کامل دارید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...