تعبیر خواب بی توجه ای

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بی توجه ای

در این مطلب به بررسی تعبیر خواب بی توجه ای به عنوان یک کنش انسانی می پردازیم.

خوابی با موضوع بی توجه ای معمولا تجربه ی خوش آیندی نیست. این خواب می تواند نماد انتظار و توقع شما برای داشتن یک احساس یا موقعیت بخصوص باشد. به طور مثال یکی از خواب های رایج در مورد بی توجه ای این است که فرد رویابین، خود را گرفتار مشکل یا ناراحتی خاصی می بیند اما هر چه از دیگران کمک می خواهد، فردی به او کمک رسانی نمی کند. چنین خوابی قطعا تجربه ی دردناکی است اما لزوما به این معنی نیست که قرار است در دنیای واقعی چنین اتفاقی برای شما رخ دهد و شما از دیگران ناامید شوید. این خواب قصد دارد موضوع مهم تری که در حال وقوع است را به شما یاد آوری کند.

در ابتدا لازم است تا علت حضور دیگران را در خواب خود درک کنید. در علم تعبیر خواب روان شناسی، انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل انرژی های مختلف پراکنده در حوزه ی روان خودمان هستند یا به عبارتی، انسان های دیگری که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. هر فکر، ایده، خواسته یا احساسی که درون خود پرورش می دهید می توان در قالب یک انسان یا موجود زنده در خواب های شما ظاهر شود. حال چه می شود اگر در خواب خود مشاهده کنیم که فردی در حال بی توجه ای به ما می باشد در حالی که ما انتظار داشتیم توجه او به ما جلب شود؟ این خواب می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که تلاش و تمرکز شما برای جذب موقعیت یا خواسته ای که در سر دارید کافی نیست. به طور مثال ممکن است علاقه داشته باشید که در جامعه به عنوان فرد مشهور و سرشناسی که از محبوبیت قلبی زیادی نیز برخوردار است شناخته شوید.

این خواب نشان می دهد که برای رسیدن به این خواسته، تلاش شما کافی نیست. با دیدن خوابی با موضوع بی توجه ای از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری در تلاش برای قرار گرفتن در کدام موقعیت یا کسب چه تجربه و احساس بخصوصی هستید؟ آیا این خواسته حقیقتا برای شما مناسب و مفید است و می تواند رضایت قلبی شما را تامین کند؟

در صورتی که حقیقتا مایل به کسب این تجربه ی بخصوص هستید چگونه می توانید با در پیش گرفتن پروژه ها و فعالیت هایی مفید تر؛ خود را با خواسته تان هم فرکانس یا هم سو کرده و به خلق موقعیت یا تجربه ی دلخواه خود بپردازید؟

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...