تعبیر خواب مجری شدن

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مجری شدن

خوابی با موضوع مجری شدن از جمله گزارش های رایجی است که اغلب به صورت تجربه ای خوش آیند ظاهر می شود و بینندگان علاقه مند هستند که علت وقوع چنین خوابی را بدانند. مجری بودن یک موقعیت و شغل می باشد که با مهارت هایی مثل صحبت کردن، کاریزما و شنیدن، گره خورده است. چنین مهارت هایی با چاکرای گلو گره خورده اند. گرچه یک مجری نیاز به مهارت هایی مثل اعتماد به نفس و خلاقیت نیز دارد. این که در خواب خود مشاهده می کنید یک مجری هستید، به این معنی نیست که لزوما در دنیای واقعی بنا هست که در همچین موقعیتی قرار بگیرید و شانس خود را به عنوان یک مجری بیازمایید. خوابی با موضوع مجری بودن می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که از توانایی ها و مهارت های خود در مواجهه با افکار گوناگونی که در این برهه از زندگی با آن ها رو به رو هستید نهایت استفاده را ببرید.

برای درک بیشتر این تفسیر به مثال زیر توجه کنید:

ما در طول شبانه روز ممکن است با انسان ها یا افکار گوناگونی مواجه شویم. ممکن است موقعیت های متفاوتی برای ابراز وجود پیدا کنیم. ابراز وجود لزوما به صورت کلامی نیست. به طور مثال شما یک نقاش هستید و صرفا یک موبایل و دسترسی به شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام را دارید. خب این موقعیتی برای ابراز وجود شماست. مجری بودن متکی به پارامتر های متفاوتی می باشد. یک مجری تلویزیونی لزوما یک فرد دانشمند یا خردمند تمام عیار نیست اما موقعیتی بسیار خوب برای تاثیر گذاشتن بر دیگران را دارد.

مجری یک برنامه ی تلویزیونی با زبان بدن، چشم ها و لحن حرف زدن قادر است تا تاثیر بسیار زیادی بر نحوه ی اندیشیدن و قضاوت انسان های جامعه بگذارد.

در واقع مجری برنامه ی تلویزیونی یک زمان و مکان مناسب است که به هر فردی دست نمی دهد اما در صورت به وجود آمدن این موقعیت می توان بر انرژی و نحوه ی اندیشیدن تعداد زیادی از مردم جامعه تاثیر گذاشت و توجه آن ها را جلب کرد. چنین موقعیت هایی در شکل ها و زمان های گوناگونی در طول زندگی به ما دست می دهند اما لزوما در مورد این موقعیت ها آگاه و هوشیار نیستیم و آن ها را به سادگی از دست می دهیم. همچنین گاهی نمی دانیم چگونه از این موقعیت ها استفاده ی مناسبی به عمل آوریم چون در مورد ایده ها و افکار خود اطمینان نداریم و نمی دانیم که در این دنیا در حال پرورش چه ایده یا انرژی ای هستیم. خوابی با موضوع مجری بودن می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که در مورد موقعیت ها و امکانات ارزشمند زندگی خود آگاه باشید و اهداف و اولویت های فکری خود را بشناسید.

مجری نشر افکاری باشید که شما را تبدیل به فردی کاریزماتیک می کند و یا کمک می کند تا افسانه ی شخصی خود را بسازید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...