تعبیر خواب فروش گل و گیاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب فروش گل و گیاه

ممکن است در خواب، خود یا دیگران را مشغول فروش گل و گیاه مشاهده کنید. تفاوتی ندارد که در خواب شما، چه کسی مشغول انجام این کار است، در تعبیر خواب روانشناسی، افراد دیگر سمبل بخشی از شخصیت ما یا افکار و انرژی هایی هستند که در حال مواجهه و تاثیر پذیرفتن از آن ها هستیم.

ما در سطح روانی و ذهنی اغلب در حال انجام تجارت های غیر مادی با دنیای اطراف خود هستیم. به طور مثال، هم صحبت شدن با یک فرد هنرمند یا دانشمند، اغلب کار ساده ای نیست مگر این که بتوانیم به نحوی نشان دهیم که به صحبت های آن ها علاقه مند هستیم، به تبادل نظر بپردازیم یا بازخورد هایی را نشان دهیم که فرد مقابل نیز از صحبت و معاشرت با ما لذت ببرد.

به این ترتیب ما نوعی تجارت غیر مادی با دیگران انجام می دهیم. خرید و فروش در خواب به این نوع از تجارت ها اشاره دارد.

حال تجارت یا خرید و فروش گل و گیاه در خواب چه مفهومی دارد؟

گیاهان در دنیای واقعی در نتیجه ی پرورش یک بذر به وجود می آیند. آن ها دارای مراحل زندگی مختلف مثل تولد، بلوغ، تولید بذر و مرگ هستند. اما به علت تفاوت بسیار زیادی که با نحوه ی زندگی ما دارند، معمولا شناخت بسیار سطحی ای نسبت به آن ها داریم در حالی که زندگی ما شدیدا به گیاهان گره خورده است. گیاهان مانند افکاری هستند که بذر آن ها را در وجود خود پرورش داده و تکثیر می کنیم. ما انسان ها به واسطه ی نشر افکار خود، کاری مانند گرده افشانی را انجام می دهیم. افراد و افکار مختلف مرتبا موجب الهام گرفتن افراد دیگر می شوند و این زنجیره در سطوح مختلف می تواند ادامه پیدا کند.

بسیاری از متفکرین بزرگ، اذعان دارند که تاثیر پذیرفته از متفکرین دیگری بوده اند. همچنین پس از انتشار افکار خود توانسته اند به نسبت های مختلف بر ذهن متفکرین پس از خود یا مردم عادی جامعه تاثیر بگذارند و نوع جدید از اندیشیدن را رواج دهند.

خوابی با موضوع گل و گیاه می تواند نشان دهد که شما چگونه در حال تاثیر پذیرفتن از افکار و دیدگاه های رایج در اطراف خود هستید و چگونه می توانید بر محیط یا جامعه ی اطراف خود تاثیر گذاشته و نوع خاصی از اندیشیدن را رواج دهید.

خوابی با موضوع خرید و فروش گل و گیاه می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که از فرصت های پیش روی خود برای نشر افکارتان نهایت استفاده را ببرید. همچنین در مورد افکار بیمار یا ناسالمی که می توانند بر عملکرد فکری شما تاثیر منفی بگذارند یا روان شما را بیمار سازند آگاه باشید و از خود در مقابل این گونه افراد یا موقعیت ها محافظت کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...