تعبیر خواب زلزله ی شدید

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب زلزله ی شدید

زلزله ی شدید و سمبل های مرتبط با آن از جمله خواب هایی هستند که گزارشات متعددی در مورد آن ها به ثبت رسیده است. تعبیر خوابی با موضوع زلزله ی شدید به هیچ عنوان نشان دهنده ی وقوع یک اتفاق بد در آینده و آسیب دیدن شما یا دیگران نیست. خواب ها دارای بیانی سمبلیک هستند و برای درک آن ها لازم است تا نگاهی موشکافانه و دقیق به آن ها داشته باشیم.

از جنبه ی تعبیر خواب روان شناسی، پدیده های طبیعی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل انرژی ها و تراکنش هایی هستند که در سطح روانی با آن ها رو به رو هستیم. به پدیده ی زلزله در دنیای واقعی توجه کنید. زلزله نتیجه ی برون ریزی انرژی های حبس شده ی درون زمین و حرکات صفحات زمین می باشد. روان ما نیز از جهاتی شبیه به این سیاره است. لایه لایه و پر از انرژی های مختلف.

تجربیات و اتفاقاتی که در طول زندگی تجربه می کنیم به شکل احساسات مختلف در روان و ذهن ما انباشته می شوند. این تجربیات همواره مثبت و سازنده نیستند. زمانی که حجم احساسات منفی به میزان بالایی برسد به حدی که روان انسان قدرت تحمل خود را از دست بدهد، فرد ممکن است دچار برون ریزی شده و نتواند در مقابل بحران ها یا چالش های زندگی، از خود واکنش مناسبی نشان دهد.

تخلیه ی بهینه و صحیح احساسات منفی و جلوگیری از عوارض آن نیاز به داشتن مهارت های روانی خاصی دارد. شاید بهتر باشد تا در این برهه از زندگی، به یادگیری این دسته از مهارت ها بپردازید. انرژی های منفی و احساسات ناخوش آیند انباشت شده ممکن است به صورت خشم و عصبانیت، دوره های افسردگی عمیق یا تجربیات ناخوش آیند مشابه ظاهر شوند اما شما با آگاهی و تمرین می توانید جلوی بروز این اتفاقات را گرفته و آرامش روانی خود را حفظ کنید. در واقع می توانید کاری کنید که این دوره های برون ریزی، با ضرر و زیان همراه نبوده و کنترل زندگی از دست شما خارج نشود.

خوابی با موضوع زلزله ی شدید، پیام دیگری نیز برای شما به همراه دارد. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که از انباشت افکار و احساسات منفی خودداری کنید و روان خود را با احساساتی مثل کینه، خشم، عصبانیت و اندوه تغذیه نکنید. این عادت ها می تواند میزان آسیب پذیری شما را بالا برده و سلامت روانی تان را در معرض خطر قرار دهد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...