تعبیر خواب امتحان ریاضی

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب امتحان ریاضی

ریاضی و سمبل های مربوط به آن مثل امتحان ریاضی، برای اغلب افراد تجربه ای دشوار و اضطراب آور است. با این حال ممکن است شما در حالی با این سمبل در خواب رو به رو شوید که برای شما مساله ای آسان و تجربه ای لذت بخش باشد. حتی ممکن است در خواب مشاهده کنید که امتحانات ریاضی را با موفقیت پشت سر می گذارید و نمرات بالایی را اخذ می کنید در حالی که در دنیای واقعی، مهارت خاصی در علم ریاضیات ندارید.

امتحانات مدارس در خواب، اغلب نمادی از امتحاناتی هستند که زندگی روزمره و اجتماعی، پیش روی ما قرار می دهد. همان طور که در دوران مدرسه می توانستیم از امتحانات و مدرسه فرار کنیم، در سطوح روانی و ذهنی هم می توان از امتحانات ذهنی فرار کرد و این یک انتخاب شخصی است که خود به تنهایی لازم است مسئولیت های آن را بپذیریم. در واقع امتحان ریاضی و مدرسه در خواب، لزوما یک سمبل مثبت یا منفی نیستند. آن ها صرفا نماد موقعیت هایی هستند که می توانیم تجربه کنیم. همان گونه که موقعیت های زندگی روزمره لزوما مثبت یا منفی نیستند و چالش های خاص خود را دارند.

امتحان ریاضی در خواب شما، چه احساس یا تجربه ای را برای شما ایجاد می کند؟ آیا علاقه ای به حضور در جلسه ی امتحان ریاضی دارید؟ آیا آمادگی لازم برای شرکت در امتحان ریاضی را درون خود احساس می کنید؟

درس ریاضی زمانی که در خواب ظاهر می شود لزوما اشاره به درس و علم ریاضیات در دنیای واقعی ندارد. همان طور که در دنیای واقعی، علوم مختلف می تواند الهام بخش ما باشند تا درک جدیدی نسبت به خود و ذات زندگی پیدا کنیم، علومی که به اشکال مختلف در خواب ظاهر می شوند، بیشتر از همه سعی دارند تا ما را متوجه درسی در مورد خودشناسی یا جهان شناسی کنند. در واقع چنین خواب هایی در تلاشند تا به شما کمک کنند برای لحظاتی از دید علم ریاضی، یک نقاش یا سرباز جنگی به دنیا نگاه کنید.

علم ریاضی می تواند نمادی از لزوم داشتن نظم در زندگی باشد. زمانی که حرف از نظم به میان می آید ممکن است اول از همه به یاد سخت گیری های والدین در مورد مرتب بودن اتاق و کمد بیوفتیم اما در واقع نظم، مفهومی بسیار منحصر به فرد و پیچیده می باشد. داشتن یک اتاق تمیز و مرتب لزوما به معنای نظم روانی نیست. داشتن یک اتاق به هم ریخته نیز لزوما به معنای داشتن یک ذهن و روان آشفته نیست. درک و دیدن نظم در ابعاد مختلف جهان هستی و هم سو شدن با آن، نیازمند درک و هوشیاری خاصی می باشد.

نداشتن هم سویی یا نقطه ی دید مناسب نسبت به یک موضوع ممکن است باعث شود دچار قضاوت هایی اشتباه شویم. به طور مثال، اگر از بالای ابر ها به سیاره ی زمین نگاه کنید، ممکن است احساس کنید که این سیاره چقدر آرام و کوچک و خلاصه و ساده می باشد. اما همین که به سطح این سیاره نزدیک شوید، با واقعیت آشفته ی آن نیز رو به رو خواهید شد. گرچه امیدوارم زمانی برسد که از جمله از اعتبار ساقط شود.

به هر صورت خوابی با موضوع امتحان ریاضی، می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که لازم است با دقت بیشتری به نظم و آهنگ زندگی در درون و بیرون خود توجه داشته باشید. این کار به شما کمک می کند تا راه حل های مناسب تری برای مواجهه با چالش های خود در زندگی پیدا کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...