تعبیر خواب بازی کندی کراش

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب بازی کندی کراش و بازی های مشابه آن

دنیای خواب های می تواند تاثیر پذیر از دنیای واقعی باشد و کاملا طبیعی می باشد اگر چیز های مدرن و جدیدی که تجربه می کنید را حین خواب نیز مشاهده کنید. در دنیای خواب ها هر اتفاقی پتانسیل وقوع دارد. ممکن است بازی کندی کراش را در حالی حین خواب مشاهده کنید که در دنیای واقعی علاقه ی زیادی به آن دارید و بسیار به این بازی علاقه مند شده اید یا برعکس، در حالی این بازی را مشاهده کنید که علاقه ی خاصی به آن ندارید.

شما می توانید به شکل های مختلفی چنین خواب هایی را تفسیر کنید. یکی از راه های تفسیر خواب هایی با موضوع بازی این است که به ایده ی بازی توجه کنید و درک کنید که این بازی در تلاش است تا چه تجربه یا احساسی را برای شما ایجاد کند؟

بازی ها سمبل های بسیار آموزنده ای هستند. به طور مثال در فرهنگ عامه، بازی ای مثل شطرنج از مفاهیم سمبلیک بسیاری برخوردار است و علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. بازی ها می توانند به طور سمبلیک، تجارب خاصی را برای ما ایجاد کرده و به تقویت مهارت های روانی و ذهنی ما کمک کنند. بازی ای مثل کندی کراش، می تواند تداعی کننده ی نحوه ی نظم بخشیدن به افکار و برنامه ها باشد. داده های ذهنی ما مانند یک پازل در هم ریخته و نامرتب هستند که با مرتب سازی تدریجی آن ها می توانیم به پیشبرد اهداف خود کمک کنیم. به طور مثال شما یک نقاش هستید و ایده های مختلفی را در سر می پرورانید؛ مرتب سازی روان و ذهن به شما کمک می کند تا متوجه شوید کدام دسته از ایده های شما به اندازه ی کافی آماده ی اجرا هستند. درست مثل زمانی که در بازی کندی کراش، چند آبنبات هم رنگ را در کنار یکدیگر قرار می دهید و آن ها از صفحه ی شلوغ و بهم ریخته ی بازی حذف می شوند و هم زمان با آن امتیازی را کسب می کنید.

دیدن خوابی با موضوع بازی کندی کراش یا بازی های مشابه آن می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که مهارت های روانی مرتبط با مرتب سازی داده ها و ایده ها را درون خود تقویت کنید. این کار را درست مانند یک بازی انجام دهید و از آن یک تجربه ی لذت بخش بسازید. این کار به شما کمک می کند تا ذهن و روان آرام تری داشته باشید و پاداش خود را درست مثل بازی کندی کراش دریافت خواهید کرد.

اگر به خود آبنبات های رنگی این بازی به عنوان یک سمبل نگاه کنیم، بهتر است بدانید که در تعبیر خواب روان شناسی، هر رنگ دارای مفهوم خاصی می باشد. همچنین آب نبات می تواند سمبل یک تجربه ی شیرین و لذت بخش از ماجراجویی ذهنی باشد.

زمانی که مشغول پاکسازی چاکرای ریشه بودم مشاهده کردم که افرادی به رهبری یک روانشناس، برای پیدا کردن یک سری اسناد و مدارک مهم، وارد یک ساختمان تاریک شدند. یه کمک یک چراغ قوه، جست و جوی خود را شروع کردند. بر روی زمین چند موزائیک با طرح آب نبات های بازی candy fever بود. این آب نبات ها به شکل قلب و به رنگ قرمز بوند. در آن بازه ی زمانی علاقه ی خاصی به انجام این بازی داشتم. در خواب مشغول کنار هم قرار دادن موزائیک ها شدم، درست مثل کاری که درون بازی candy fever انجام می دادم. این خواب برای من نماد مرتب سازی و شناخت آن بخش از مهارت های روانی ام بود که مرتبط با چاکرای ریشه بوده اند.

قلب و رنگ قرمز آن نیز برای من سمبل آن دسته از تعلقات و اهدافی بود که به آن ها علاقه داشتم. یعنی شناخت روان انسان.

در فرهنگ عامه، قلب قرمز نمادی از عشق رمانتیک می باشد. اما چنانچه به سیستم چاکرا توجه کنید، رنگ اصلی چاکرای قلب به رنگ سبز می باشد و چاکرای ریشه را به رنگ قرمز ترسیم می کنند.

جالب است بدانید که چاکرای ریشه نمادی از احساس امنیت و تعلق می باشد. پس عجیب نیست که قلبی به رنگ سرخ، نماد عشق رمانتیک شده است چرا که نشان می دهد ما به چه موضوع یا فردی احساس تعلق داریم و وجود این فرد به ما احساس امنیت می دهد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...