تعبیر خواب مستی شوهر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۱ دیدگاه

تعبیر خواب مستی شوهر

مستی شوهر از جمله خواب های رایجی است که اغلب افراد با دیدی بدبینانه و نگران کننده درباره ی آن گزارش می دهند. در حالی که ممکن است شما در وضعیتی این خواب را مشاهده کنید که در دنیای واقعی ازدواج نکرده اید. همچنین ممکن است در خواب، فردی را به عنوان شوهر خود مشاهده کنید که در دنیای واقعی با او پیوند ازدواج ندارید و همسر شما در اصل فرد دیگری می باشد.

به هر صورت این خواب، لزوما بد شگون و به معنای وقوع یک اتفاق بد در آینده نیست. مست بودن می تواند نمادی از غفلت و ناآگاهی باشد. توجه کنید که انسان ها در دنیای واقعی به چه علت در مورد استفاده از مسکرات یا مشروبات الکلی اقدام می کنند؟ آن ها قصد دارند از این طریق به طور موقت به محدود سازی و سرکوب ذهن خود بپردازند. مستی به نوعی تلاش انسان ها برای فرار از واقعیت می باشد.

این خواب از شما می خواهد تا در مورد کارهایی که برای فرار از آگاه بودن انجام می دهید هوشیار باشید.

همسر شما در خواب می تواند سمبل آن دسته از اهداف و خواسته هایی باشد که در دنیای واقعی علاقه مند هستید تا به آن ها برسید و از رشد و پرورش این اهداف لذت ببرید. این اهداف می توانند شامل هر چیزی باشند. به طور مثال میل شما برای یادگیری یک زبان جدید یا سفر به شهر و مواجهه با فرهنگی جدید. به هر صورت این خواب نشان می دهد که احتمالا در رابطه با پرورش و رشد این هدف دچار مشکل شده اید. ممکن است اخیرا از دنبال کردن هدف خود لذت لازم را نبرید یا احساس کنید که مانند گذشته انگیزه ای درون شما ایجاد نمی کند.

این خواب از شما می خواهد تا از واقعیت فرار نکرده و مشکلات و دلسردی های به وجود آمده را به شکل منطقی تری برطرف کنید. ممکن است لازم باشد تا بیشتر از گذشته به برون ریزی احساسات منفی خود پرداخته و از انباشت مسائلی که برای شما منفعتی ندارند خودداری کنید.

  • نعیمه غلامی

    نعیمه غلامی

    • ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۵۳:۵۷

    من خواب دیدم شوهرم خیییلی مست کرده و اصلا توی حال خودش نیست اصلا وحشتناک شده بود و من خیییلی ازش میترسیدم و همش به طرف من حمله میکرد حتی وقتی میخواست صورتشو بشوره با مشروب صورتشو شست وخیییلی هم خالکوبی کرده بود روی بدنش