تعبیر خواب مرگ پدر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب مرگ پدر

پدر از آرکتایپ هایی است که به وفور در خواب ظاهر می شود چرا که نقش مهمی در روند زندگی ما ایفا می کند. به اهمیت پدر در زندگی واقعی توجه کنید. پدر سرپرست یا تشکیل دهنده ی خانواده است. او مدیریت یک خانواده را بر عهده دارد. پدری که در زندگی به واسطه ی او متولد می شویم تاثیر زیادی بر روح و روان و شخصیت ما دارد.

ممکن است در خواب، پدر واقعی خود را مشاهده کنید یا این که فردی را به عنوان پدر مشاهده کنید که شباهتی به پدر واقعی شما در دنیای واقعی ندارد. این تفسیر حتی در مورد افراد مختلفی که در خواب خود با یک شخصیت پدرانه مشاهده می کنیم تا حد زیادی صدق می کند.

برای این که دلیل حضور پدر خود را در خواب درک کنید توجه داشته باشید که او برای شما سمبل چیست یا چه احساساتی را در شما زنده می کند؟ خوابی با موضوع مرگ پدر نشان می دهد که این احساسات در شما در حال از بین رفتن می باشند. به طور مثال اگر پدر شما برایتان سمبل فداکاری است، خوابی با موضوع پدر می تواند به این معنا باشد که شما در حال از بین بردن یا نابود کردن چنین احساساتی در درون خود می باشید.

اما مهم ترین نقشی که شخصیت پدر بر عهده دارد را فراموش نکنید. یعنی نقش پایه ریز و تشکیل دهنده ی یک خانواده. خوابی با موضوع مرگ پدر می تواند پیغامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که شما در حال از دست دادن برخی فرصت ها هستید که با مدیریت صحیح می توانستید از آن ها بهره برداری به عمل آورید. چنان چه این فرصت ها مثبت و سازنده هستند آن ها را دست کم نگرفته و به احیای آن ها بپردازید. در غیر این صورت اجازه ندهید که احساس حسرت یا اندوه بر شما غلبه کند. بخصوص اگر در خواب خود با دیدن مرگ پدر دچار احساس اندوه و حسرت شدید شوید و وداع با او برای شما دشوار باشد.

با دیدن چنین خوابی با خودتان بپرسید که طی روز ها یا ماه های اخیر چه چیز با ارزش و مهمی را از دست دادید؟ چه مساله ای باعث ایجاد حسرت و اندوه برای شما شده است؟ فکر کردن به چه مسائلی باعث می شود تا عمیقا آرزو کنید ای کاش زمان به عقب برگردد؟

شاید لازم باشد تا گذشته را فراموش کرده و خود پایه گذار یک فرصت و پروژه ی جدید شوید و از توانایی های خود برای کسب تجارب مفید و ارزشمند جدید استفاده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...