تعبیر خواب صحبت با فرزند

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب صحبت با فرزند

در این مطلب به بررسی سمبل فرزند به عنوان یک کهن الگو می پردازیم. در تعبیر خواب روان شناسی تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. برای این که دلیل حضور فرزندان خود را در خواب درک کنید، توجه کنید که حضور آن ها چه احساسات و خاطراتی را درون شما زنده می کند؟ درون این خاطرات چه درس هایی برای شما نهفته است؟

ممکن است در خواب خود به شکل های مختلفی با سمبل "صحبت با فرزند" رو به رو شوید. به طور مثال ممکن است فردی را به عنوان فرزند خود مشاهده کنید که در دنیای واقعی فرزند شما نیست یا در واقعیت یک فرد بالغ است.

فرزندان در دنیای واقعی نتیجه ی ورود ما به یک رابطه ی دو نفره هستند. معشوق یا همسر نماد آن دسته از افکار و ایده هایی است که به آن ها اعتماد کرده و به شدت از آن ها تاثیر پذیرفته ایم و فرزندان نیز سمبل نتیجه ی اعتماد ما به این افکار و دیدگاه ها می باشند. به همین دلیل ممکن است در طول زندگی، کاراکتر های مختلفی را به عنوان فرزند در خواب خود مشاهده کنیم.

صحبت کردن یک مهارت ارتباطی است که به ما کمک می کند دیگران را بیشتر شناخته، بر آن ها تاثیر گذاشته یا از آن ها تاثیر بپذیریم. خوابی با موضوع صحبت کردن با دیگران در واقع پیغامی از جانب ناخودآگاه شما می باشد مبنی بر این که با ظرافت و دقت بیشتر به نقاط ناشناخته ی ذهن و روان خود و افکاری که در درون خود پرورش داده اید بپردازید.

فرزندان نماد آن دسته از افکار و ایده هایی هستند که مسئولیت آن ها با خودتان است و لازم است در مورد آن ها نسبت به خودتان پاسخگو باشید چرا که خود خالق آن ها هستید. این ایده ها در چه سن و سالی درون خواب شما ظاهر می شوند؟ آن ها کودکانی نوپا هستند یا بالغ؟ به هر صورت خوابی با موضوع صحبت با فرزندان نشانه ی این است که لازم است چیز های بیشتری در مورد انرژی ها و احساسات درون خود بشناسید.

شما لازم است آگاه باشید که در حال پرورش چه قدرت ها و توانایی ها یا احساساتی در روان و ذهن خود می باشید چرا که این قدرت ها به مرور زمان حوزه ی تاثیر گذاری بیشتری پیدا می کنند و اگر نقطه ضعف هایشان شناخته نشود می توانند آرامش روانی شما را مختل کنند. به علاوه لازم است تا نقاط مثبت این ابعاد شخصیتی را شناخته و در مواجهه با چالش های زندگی، از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...