تعبیر خواب صحبت با خواهر یا برادر

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب صحبت با خواهر یا برادر

در این مطلب به بررسی سمبل صحبت با خواهر و برادر به عنوان یک آرکتایپ می پردازیم. خواهر و برادر در دنیای واقعی از جمله افرادی هستند که خود، آن ها را انتخاب نکرده ایم و مانند پدر و مادر بخشی از وجوه زندگی ما هستند که به صورت غیر انتخابی با ما همراه می شوند، بر زندگی و نحوه ی تربیت و آموزش و عادات ما تاثیر می گذارند و در صورتی که بخواهیم مسیر زندگی خود را از آن ها جدا کنیم لازم است تصمیمات مهم و قابل توجهی را اتخاذ کرده و مسیر های ناشناخته و جدیدی را طی کنیم.

خواهر و برادر در تعبیر خواب روان شناسی، سمبل افکار و دیدگاه هایی هستند که به صورت غیر انتخابی با ما همراه بوده اند اما از جهانی متفاوت با پدر و مادر می باشند. پدر و مادر یا به طور کلی والدین، به مراتب بیشتر از خواهر و برادر بر ما تاثیر گذار هستند. آن ها مانند دین و ملیت و آیین و فرهنگی هستند که با آن ها متولد می شویم و درون ما وابستگی های گوناگونی را ایجاد می کنند. اما خواهر و برادر حکم جامعه ی اطراف ما را دارند.

افرادی که همزمان یا معاصر با ما رشد می کنند. آن ها مانند ما با همان آموزه ها و ویژگی های مشترک متولد شده اند. مانند افراد یا افکار هم سطح و هم طبقه ای که درون جامعه یا گروه های دوستی خود با آن ها رو به رو می شویم.

ویژگی های خواهر و برادری آن دسته از ویژگی های مشترکی هستند که قادرند بین ما و دیگران نوعی حس مشترک یا هم سویی ایجاد کنند. به طور مثال شما کتابی را می خوانید که بسیار با آن احساس هم دردی و هم سویی می کنید. احساس می کنید فردی بسیار مشابه با شما این کتاب را نوشته است. این کتاب و انرژی درون آن می تواند در قالب سمبل خواهر یا برادر درون خواب های شما ظاهر شود. پس هنگامی که با سمبل خواهر یا برادر در خواب خود رو به رو می شوید از خودتان بپرسید که این فرد برای شما چه احساس یا طرز فکر یا خاطره ای را تداعی می کند؟

خوابی با موضوع خواهر و برادر از شما می خواهد تا بیشتر از گذشته با وجوه پنهان افکار و عقاید خود آشنا شده و متوجه باشید که چه چیز هایی به شما تعلیم داده شده است. از وجوه مثبت این آموزه ها برای مواجهه با چالش های خود در زندگی، نهایت استفاده را ببرید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...