تعبیر خواب پیدا نکردن معشوق

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب پیدا نکردن معشوق

این خواب می تواند یک تجربه ی ناخوش آیند تلقی شده و فرد بیننده را دچار نگرانی کند. تفسیر صحیح چنین خوابی می تواند به شما کمک کند تا نقطه ضعف های خود را شناخته و در مواجهه با چالش های زندگی، تصمیمات صحیح تری را اتخاذ کنید. ممکن است تا پایان چنین خوابی، چهره ی فرد مورد علاقه ی خود را مشاهده نکنید اما بدانید که او را گم کرده اید و باید او را پیدا کنید.

چنین خواب هایی لزوما به کاراکتر فرد مورد علاقه ی شما در دنیای واقعی اشاره ندارد. چنین خواب هایی می تواند حتی توسط افرادی دیده شود که در دنیای واقعی هیچ معشوقی ندارند. به هیچ فرد خاصی علاقه ندارند اما در خواب، احساس می کنند که معشوق خود را گم کرده اند و باید او را پیدا کنند.

بهتر است بدانید که کاراکتر معشوق در خواب، سمبل آرزو ها، خواسته ها و اهداف قلبی شماست. معشوق همچنین می تواند دارما یا افسانه ی شخصی شما باشد که ذاتا علاقه مند به محقق ساختن آن هستید. مثل فردی که علاقه دارد یک موزیسین یا بازیگر ارزشمند شود.

حال دیدن چنین خوابی چه مفهومی دارد؟ وضعیتی که در خواب نسبت به فرد مورد علاقه ی خود دارید، به وضعیت شما نسبت به هدف قلبی تان در دنیای واقعی بستگی دارد. حقیقتی که وجود دارد این است که داشتن یک معشوق مانند داشتن فرزند یا پدر و مادر نیست. اگر روزی صاحب یک فرزند شویم، آن فرزند قادر نیست که ما را به عنوان والدین انتخاب کند. همچنین ما انتخاب نمی کنیم که چه افرادی خواهر، برادر یا پدر و مادر ما باشند. اما معشوق و دوستان مان را خود انتخاب می کنیم.

اما در این مورد لازم است بدانیم که دوستان و فرد مورد علاقه ی ما نیز لازم است خودش انتخاب کند که می خواهد با ما در ارتباط و معاشرت باشد یا خیر. اهداف و رویاهای ما گاها به همین شکل هستند. به طور مثال شما علاقه دارید که یک بازیگر ارزشمند باشید، اما جامعه ی هنری ای که قصد پیوستن به آن را دارید از قوانین و عرف خاصی برخوردار است.

ممکن است از سطح حرفه ای بسیار بالایی برخوردار باشد. در این صورت شما تا زمانی که به سطح مورد نظر نرسید نمی توانید در این جامعه حضور پیدا کنید. همچنین ممکن است جامعه ی هنری مورد نظر شما تقریبا یا به طور کامل جامعه ای فاسد باشد و پذیرنده ی افراد سالم نباشد. درست مثل این است که به فردی ددری و بی قید علاقه مند شوید. در این حالت اگر نتوانید شرایط روانی خود را مدیریت کنید ممکن است مانند فرد مقابل خود شوید و کم کم عشق را فراموش کنید.

خوابی با موضوع معشوق می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باید مبنی بر این که اهداف و انگیزه های واقعی خود را بشناسید و در صورت لزوم، برای فراهم شدن موقعیت مناسب رسیدن به این خواسته ها صبور باشید. مراقب باشید که مبادا با در پیش گرفتن تصمیمات عجولانه، غیر منطقی و اشتباه، انرژی و وقت خود را هدر داده و روان خود را بیمار و آلوده کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...