تعبیر خواب کاشتن گیاه

نوشته شده توسط:ارغوان | ۰ دیدگاه

تعبیر خواب کاشتن گیاه

کاشتن و پرورش گیاه می تواند تجربه ای لذت بخش و جالب باشد. ممکن است در حالی این خواب را مشاهده کنید که در دنیای واقعی، فرصت خاصی برای پرورش گیاه ندارید، یا حتی علاقه ای به انجام آن ندارید. این خواب دارای ماهیتی سمبلیک است و لزوما ارتباطی با مهارت های شما در مورد پرورش گیاهان در دنیای واقعی ندارد. همچنین ممکن است در خواب، فرد دیگری را مشغول پرورش گیاه مشاهده کنید.

این فرد سمبل بخشی از شخصیت شما می باشد و حضور او در خواب شما کاملا سمبلیک است.

برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که این فرد برای شما سمبل چه احساس یا طرز فکری می باشد؟ این فرد سمبل انرژی یا طرز فکری است که در زندگی بیداری در حال مواجهه و تاثیر پذیرفتن از آن می باشید و هم اکنون لازم است تا به شکل عمیق تری نسبت به این ایده یا طرز فکر خاص تصمیم بگیرید.

گیاهان سمبل های بسیار مهمی می باشند. آن ها در چرخه ی حیات فیزیکی ما تاثیر گذار هستند. درس گرفتن از ماهیت گیاهان می تواند دشوار تر از درس گرفتن از زندگی حیوانات باشد. چرا که گیاهان زندگی متفاوت تری دارند. در حالی که مشابهت های زیادی بین زندگی ما و حیوانات وجود دارد. بخصوص پستانداران. تا بحال توجه کرده اید که چقدر دیدن پستانداران مثل سگ و گربه در خواب های ما رایج می باشد؟

حیوانات معمولا در مورد غرایز ابتدایی تر با ما سخن می گویند. حیوانات بیشتر از همه الگو های رفتار اجتماعی ما را نشان می دهند. اما گیاهان درس هایی در رابطه با نحوه ی اندیشیدن، ارتباط با نقاط ناشناخته تری از ناخودآگاه و نحوه ی پرورش و تثبیت هر چه بیشتر مهارت های روانی را یادآور می شوند.

طیف زیادی از گیاهان دارای ارزش خوراکی و درمانی می باشند. بسیاری از خواص گیاهان همچنان برای ما مرموز و ناشناخته است. شناخت گیاهان از این بابت دارای ارزش و اهمیت خاصی می باشد.

دیدن خوابی با موضوع پرورش گیاهان می تواند پیامی از جانب ناخودآگاه شما باشد مبنی بر این که بهتر است در سطح روانی بالاتری به پرورش مهارت های روانی خود بپردازید و قدرت های ذهنی خود را گسترش دهید. این کار به شما کمک می کند تا پتانسیل های خود را افزایش داده و با قدرت و انرژی بیشتری برای اهداف و خواسته های قلبی خود تلاش کنید.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...